Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

TV+’tan yaza özel kampanya

Televizyonun hem hizmet hem de servis kalitesi bakımından açık ara lideri TV+ yaza özel kampanyasını hazırladı. 


Turkcell Superonline fibere yeni gelen kullanıcılar,evlerinde Turkcell Fiber internet paketleri ile birlikte TV+ keyfiniilk 3 ay ücretsiz avantajıyla yaşayacaklar 


Zengin ve kaliteli içeriğiyle her geçen gün büyüyen bir kitleye ulaşan, her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilen TV+ dünyasına katılmak isteyenleri büyük bir fırsat bekliyor. 

Turkcell Superonline fiber internete yeni abone olan kullanıcılar, taahhütleri kapsamında TV+’ın büyülü dünyasından büyük avantajlarla faydalanacaklar. Yaza özel hazırlanan kampanyada Turkcell Fiber internet paketleri veTV+ paketleri bir arada ilk 3 ay ücretsiz olarak sunulacak.

Kullanıcılar hem internet hem de TV+ hizmetini tek bir kanaldan sağlayacak. Zengin içeriğiyle en fazla 4K Ultra HD kanalı bünyesinde barındıran platform olan TV+, 86’sı HD olmak üzere 150’den fazla canlı TV kanalını kullanıcılarına ulaştırıyor. 

TV+, ‘Sen nereye TV oraya’ mottosuyla yüksek yayın kalitesi, televizyon, cep telefonları ya da tabletler üzerinden kullanım imkânı sağlayıp, yayını 24 saate kadar geriye alabilme özelliğiyle de öne çıkarak bir televizyondan fazlasını sağlıyor.  

Fiber internet ve TV+ bir arada 109.90 TL’den başlayan fiyatlarla TV+’ın eğlenceli dünyasıyla tanışacak olan kullanıcılar için hazırlanan kampanyada ücretlendirme şu şekilde yapılacak:  

35 Mbps Platin paket için: Fiber internet ve TV+ giriş paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 109,90 TL, Fiber internet ve TV+ aile paketi ilk 3 ay ücretsiz kalan 12 ay 124,90 TL, Fiber internet ve TV+ ekstra paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 134,90 TL.  

50 Mbps Platin paket için: Fiber internet ve TV+ aile paketi ilk 3 ay ücretsiz kalan 12 ay 139,90 TL, Fiber internet ve TV+ ekstra paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 149,90 TL.  

100 Mbps Platin paket için: Fiber internet ve TV+ aile paketi ilk 3 ay ücretsiz kalan 12 ay 209,90 TL, Fiber internet ve TV+ ekstra paketi ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 219,90 TL. Fiber internet ve TV+ kurulum ve aktivasyonu 15 aylık taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulacak.

Top Post Ad

Below Post Ad