Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Benzersiz 3d+ Deneyimi İkizler Projesi Filminde

11 Ekim 2019’da vizyona girecek olan İkizler Projesi filmi, izleyicilere daha önce beyaz perdede hiç görmedikleri yepyeni bir sinema deneyimi sunuyor. 


3D+ HFR (Yüksek Kare Hızı) teknolojisiyle gerçeklik algısını en üst seviyede yaşatacak olan filmin başrolünde ise Will Smith yer alıyor. 


Özel bir teknikle hem şimdiki hem de 23 yaşındaki genç halini canlandırdan Will Smith ile aksiyonun tam ortasında kalacaksınız! Oscar® ödüllü yönetmen Ang Lee ve aksiyon filmlerinin usta ismi Will Smith’i buluşturan İkizler Projesi, 11 Ekim’de sinema salonlarında izleyicilerle buluşuyor. 

Bu yenilikçi aksiyon filmi, kullanılan 3D+ HFR (Yüksek Kare Hızı) teknolojisiyle gerçeklik algısının en üst seviyesinde, 3 boyuttan da öte, özel bir sinema deneyimi yaşatıyor. 

 Filmin başrolünde yer alan başarılı oyuncu Will Smith ise İkizler Projesi’nde kendi gençliği ile karşı karşıya geliyor. Smith hem seçkin suikastçı Henry Brogan’ı hem de özel dijital bir yaratım ile 23 yaşındaki halini canlandırdığı Junior olarak karşımızı çıkıyor. 

Filmin yapımcılığını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger üstlenirken, Will Smith’e Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong gibi ünlü isimler eşlik ediyor. 

5 MADDEDE 3D+ DENEYİMİ 

1- 3D+ geleneksel film kare hızının iki katından fazla olan, saniyede 60 kare hıza sahip yeni nesil bir dijital formattır. İzleyicilere daha da derinleştirilmiş ve gerçeğe yakın bir 3 boyut deneyimi sunar. 

 2- Saniyede 120 Kare çekilen görüntülerden türetilmiş ve her bir saniyede perdeye yansıtılan 60 Kare 3 boyut görüntüsü ile, görüntüleri insan gözünün daha önce hiç tecrübe etmediği derecede yakınlaştırarak izleyiciyi aksiyonun tam merkezine yerleştirir. 

 3- Daha fazla görüntü, daha fazla derinlik demektir ve izleyicilerin tek karede çok daha fazlasını görüp deneyimlemesine olanak verir. 

4- Performans ve aksiyonun bu geliştirilmiş kombinasyonu sayesinde 3D+ yapımcının vizyonundaki duygusal yolculuğu ve görselliği tam istediği gibi sunar. 

5- Görsel hikâye anlatımındaki bu evrim, izleyicilere şu anda bir sinema salonunda yaşanabilecek en gerçekçi sinema deneyimini sunar.  

FİLMİN KÜNYESİ: 
 YÖNETMEN: Ang Lee SENARYO: David Benioff, Billy Ray ve Darren Lemke HİKAYE: Darren Lemke ve David Benioff YAPIMCILAR: Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger 

 İDARİ YAPIMCILAR: Chad Oman, Mike Stenson, Guo Guangchang, Brian Bell ve Don Murphy OYUNCULAR: Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong

Top Post Ad

Below Post Ad