Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Philips TV & Sound, 7 Farklı Ürünüyle 7 Adet Red Dot Ödülü Kazandı

TP Vision, Avrupai tasarımı, üstün el işçiliği ve malzeme kalitesi sayesinde 7 farklı ürünüyle 7 Red Dot Ödülü almaya hak kazandı. 

Benzersiz minimal stand dizaynı ve üst düzey görüntü kalitesine sahip Philips OLED855 televizyon Üst düzey ses deneyiminden taviz vermeyen ve kullanıcıya ekstra konfor sağlamak için özel üretilen Muirhead deri detaylarıyla Philips Fidelio X3 kulak üstü kulaklık 

 yeni Fidelio L3 kablosuz kulak üstü kulaklık Günlük hayat için ideal, tak ve çık, aktif gürültü önleyicili Philips TAT8505 TWS model kulaklık Kvadrat kumaşla kaplanan modern ve ergonomik özellikleriyle Philips markasının her zaman odağındaki Bluetooth hoparlör serisi Ödül alan diğer Philips ürünleri; (27 inch) 279C9 ve (31.5 inch) 328MIR model akıllı oyun monitörleri 

Bu yıl, Dünya çapındaki markaların tasarım inovasyonunu ölçen uluslararası kusursuzluk sertifikası Red Dot ödülü için 50 farklı kategoriden, 5500’den fazla ürün yarıştı. 

Tasarımlar, 40 profesyonel jüri üyesi tarafından ‘inovasyon derecesi, fonksiyonellik, form kalitesi, ekolojik uyumluluk ve dayanıklılık’ başlıkları altında oylandı. 

 TP Vision Baş Tasarımcısı Rod White; ‘’Avrupa dizaynı odaklı tasarım takımımız sayesinde aldığımız ödüllerden dolayı çok mutlu ve gururluyum. Tasarım dilimiz rakiplerimizden biraz farklı. Ürünlerimiz yalnızca performans odaklı değil.

Başarımız; ürünlerimizin kullanıcılarına yaşattığı deneyim ve o ürüne sahip olmaktan kaynaklı mutlulukla da orantılı. Kazandığımız ödüller de gösteriyor ki Red Dot uzmanları da bizimle aynı fikirde.’’dedi.  

 

Red Dot Ödüllü Philips Ürünleri: 

Philips OLED855 TV Görüntü ve ses kalitesi standardını belirleyen en yeni OLED855 TV, eşsiz, cesur ve minimal stand mimarisiyle üstün görüntü kalitesini deneyimletmek amacıyla tasarlandı. 

OLED855, modern evlere yakışacak ve izleyicisine ayrıcalıklı ve üst düzey kalitede bir izleme deneyimi yaşatmak amacıyla birinci sınıf malzemeler ve kaplamalardan üretildi.  

Philips Fidelio X3 & L3 Kulaklıklar 
Seçkin(Premium) Fidelio markasının geri dönüşü Fidelio X3 model kablolu kulak üstü kulaklık ve IFA’da piyasaya sürülecek olan Fidelio L3 kablosuz kulak üstü kulaklıklarla oldu. 

Iki ürün de kullanıcısına en üst düzey ses deneyimi yaşatmak için tasarlandı. Benzersiz performans ve üst düzey tasarıma sahip X3 ve L3, Fidelio markasının orjinal üst düzey performanslı kulaklıklarının eskiden gelen tasarım mimarisini yeniden yorumlayan iki ürün. Hafif çelik çerçevesi, Kvadrat malzemeleri ve Muirhead derisiyle Philips TV & Sound’ın Avrupa dizayı tasarım dilini birebir yansıtıyor.  

 

Philips TAT8505 TWS Aktif Gürültü Önleyici Kulaklık 

Önümüzdeki dönemde piyasaya sürülecek olan TAT8505, siyah renkli, kompakt ve ergonomik. Ürünün şarj aleti ve yedek pili de adeta mücevher gibi kullanıcısına sunuluyor. 

Philips Bluetooth Hoparlör Serisi 
Dikey veya yatay olarak kullanılabilen, dikdörtgen tasarımlı, dokunmatik hoparlörler metal bitişli ve elde kolayca taşınabilen özellikte.

Top Post Ad

Below Post Ad