Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung Wind-Free klima ile yazın sağlıklı serinlik artık mümkün

Samsung’un yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra tasarımıyla da oldukça farklılaşan Wind-Free sağlıklı serinlik teknolojisine sahip Wi-Fi kontrollü duvar tipi kliması, kullanıcıların sıcak havalarda doğrudan rüzgâra maruz kalmadan hızla serinlemesini sağlamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 


 Samsung’un Wind-Free sağlıklı serinlik teknolojisine sahip Wi-Fi kontrollü klima modelleri ile bu yaz doğrudan rüzgâra maruz kalmadan hızla serinleyebileceksiniz. 
Havayı 23.000 mikro hava delikten yumuşak ve sessizce dağıtarak “durgun hava” ortamı yaratan Wind Free teknolojisi rahatsız edici doğrudan rüzgârı engelleyerek optimize edilen serinlik sunuyor. 

Ayrıca Yapay Zekâ Özellikli Otomatik Soğutma Teknolojisi sayesinde klima soğutma tercihlerinize dinamik olarak uyum sağlamasıyla da öne çıkıyor. 

Yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra tasarımıyla da farklılaşan ve gözlere hitap eden bu klima planlama aşamasından itibaren, fonksiyonlara ve ihtiyaca uygun olarak yenilikçi modüler tasarım teknolojisi tercih edilerek geliştirildi. 

İşte Samsung’un rahatsız edici serin rüzgâr duygusunu yaşatmadan konforlu bir serinlik düzeyini etkili bir biçimde sürdüren Wind-Free duvar tipi klimasının dikkat çeken özelliklerinden bazıları: 

Yüzde 68’e kadar enerji tasarrufu 

8 Kutuplu Dijital İnverter kompresör, klasik modellerin kullandığı enerjinin yalnızca yüzde 32’sini tüketiyor ve böylelikle yüzde 68’e kadar tasarruf sağlıyor. 

Sık sık kapatıp açmadan istenen sıcaklığı sürdürdüğünden daha sessiz, daha dayanıklı ve verimli bir şekilde çalışıyor. 

Hızlı bir şekilde serinleyin 

Klima ayrıca odanızın her köşesini hızla soğutuyor, böylece her yerde rahat hissetmenizi mümkün hale getiriyor. 8 Kutuplu Dijital İnverter Teknolojisi havayı yüzde 43 daha hızlı soğuturken üçgen mimarisi, serin havayı daha uzak ve geniş bir alana yayıyor.

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kontrol 

Akıllı Ev Uygulamasını kullanan Wi-Fi Kontrolü ile klimanın fonksiyonlarını uzaktan kontrol edebiliyor ve çalışma şeklini programlayabiliyorsunuz. Ayrıca, nasıl çalıştığına dair size canlı geri bildirim sağlıyor ve güç kullanımını izlemenize ve sınırlamanıza olanak tanıyor. 

Yaz sıcağında iyi bir gece uykusu 

Sağlıklı Serinlik Teknolojisine sahip İyi Uyku Modu rahatsız edici hava akışı olmadan, iyi bir gece uykusu için ideal oda sıcaklığını sağlıyor. Sağlıklı serinletme ile sıcaklık kontrolü hızlı bir şekilde uykuya dalmanıza, derin bir uyku çekmenize ve sabah zinde bir şekilde uyanmanıza yardımcı oluyor. 

Ayarları değiştirmeden rahatlamaya devam 

2 Aşamalı Soğutma modu ise Hızlı Soğutma modunda havayı hızlı bir şekilde soğutuyor ve ardından sıcaklığı korumak için otomatik olarak Sağlıklı Serinlik moduna geçiyor. Bu sayede, rahatınızı kaçıran soğuk noktalar ortadan kalkıyor ve ayarları değiştirmenize gerek de kalmıyor. 

Bir çevre dostu 

Ozon Tüketim Potansiyeli (ODP) değeri sıfır olan ve Küresel Isınma Potansiyeli (GWP) klasik soğutuculara kıyasla daha düşük olan yeni nesil R32 soğutucuyu kullanan bu klima bir çevre dostu olarak da öne çıkıyor.

Zararlı virüsleri azaltan Filtre Sistemi 

Klimanın bir diğer çarpıcı özelliği ise soluduğunuz havayı temiz ve sağlıklı tutması. Özel 3 katmanlı “Tri Care Filtre” sayesinde toz ve alerjenleri hapsediyor. 

Ayrıca İyonizer, havadaki partikülleri yüzde 99 oranına kadar azaltıyor. Tri Care filtre cihazın, üst kısımda bulunuyor ve klimanın kapağını açmaya gerek kalmadan kolaylıkla çıkarılıp temizleniyor ve geri takılabiliyor. Anti bakteriyel zeolit kaplaması da tozu, havada bulunan kirleticileri ve alerjenleri filtreliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad