Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Huawei en iyi müşteri deneyimi sunan cep telefonu markası

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetini sağlayan cep telefonu markası seçildi. 

Şikayetvar.com’un istatistik raporlarına göre HUAWEI, 2020 yılının 2. çeyreğinde, birçok alt kırılım ile genel ortalamada da birinci oldu. HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, Şikayetvar.com kullanıcılarının marka deneyimlerini analiz ederek oluşturduğu istatistiklere göre Cep Telefonu kategorisinde müşteri memnuniyetini en iyi sağlayan marka oldu. 

2017'den beri sıralamada ilk 3'te, son bir yıldır da zirvede yer alan HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, bu yılın ikinci çeyreğinde de en iyi müşteri memnuniyeti sunan marka unvanına layık görüldü. 

Şikayetvar.com tarafından yapılan değerlendirmeye göre HUAWEI, Müşteri Memnuniyeti, Teşekkür Oranı ve Marka Bağlılığı alt segmentlerinde birinci oldu. 

Şikayet Oranı kategorisinde ise ilk dört rakibine göre en az şikayet edilen marka oldu. 61,3 Toplam Tüketici Deneyimi Puanı alan HUAWEI, genel ortalamada da tüm diğer markaları açık farkla geride bırakarak birinciliğini pekiştirdi. 

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang yaptığı açıklamada, “Türkiye’deki tüketicilerin oldukça dinamik, detaycı ve bir o kadar da hassas bir aidiyet duygusu var. 

Aldığımız birincilik de HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu’nun Türkiye’deki operasyonlarında, bu aidiyet duygusuna özveri ile karşılık verdiğini işaret ediyor. 

Bugün sektörde sadece teknolojiyi geliştirmek değil, satışı gerçekleşen ürünün arkasında durabilmek de son derece kritik bir başarı faktörü. 

Hem müşteri sorunlarını hem de teknoloji severlerin satın alma ihtiyaçlarını, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak karşılamaya ve çözüm sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

 105.000’in üzerinde markanın yer aldığı, 4,6 milyon kayıtlı kullanıcının 80 milyon aylık ziyaret gerçekleştirdiği Sikayetvar.com, geniş ve etkin kullanıcı tabanı sayesinde cep telefonu sektörü için en güvenilir müşteri deneyimi analizlerini gerçekleştiriyor. 

Daha önce 6 Mart günü düzenlenen ŞikayetVar A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards 2020 ödül töreninde HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü'nü kazanmıştı.

Top Post Ad

Below Post Ad