Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Didem Uzel, LG Ürünleriyle Evlerinize Konuk Oluyor

LG, TeknoSA işbirliği ile LG mağazasını evlerinize açıyor. 27 Ağustos 2020, Perşembe günü, saat 20:30’da TeknoSA Instagram hesabından (@teknosa) canlı yayın yapacak olan ünlü oyuncu Didem Uzel, LG ürünleri ile ilgili bilgi vermenin yanı sıra, sürpriz hediyeleri kazananları ve programa özel online indirimleri duyuracak.


LG Electronics (LG), mağazaları gezip, ilgisini çeken LG ürünlerini inceleyemeyen tüketiciler için mağazayı eve getiriyor. TeknoSA ve Didem Uzel işbirliği ile, 27 Ağustos Perşembe günü saat 20:30’da TeknoSA’nın (@teknosa) Instagram hesabından canlı yayın yapacak olan LG, yapay zeka destekli buzdolaplarından, Steam (Buhar) teknolojili çamaşır makinelerine, kurutuculardan bulaşık makinelerine kadar, LG markalı yeni nesil beyaz eşyalar hakkında bilgi verecek. Ünlü oyuncu Didem Uzel, yarım saat sürecek canlı yayın sırasında, sürpriz hediyeler dağıtacak, 26 Ağustos günü, LG’nin Instagram hesabından (@lgturkiye) yapılacak yarışmanın kazanını yine bu canlı yayın sırasında paylaşacak. 

 LG’nin canlı yayın katılımcılarına sürprizi bunlarla da bitmiyor. Yarım saatlik canlı yayın programında, www.teknosa.com online alışveriş sayfasından yapılacak olan LG markalı ürünlere ait alışverişlerde, sadece 2 saat boyunca geçerli sürpriz indirimler duyurulacak.

Top Post Ad

Below Post Ad