Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Muud’un temmuz zirvesi Zeynep Bastık

Dijital müzik platformu Muud’un temmuz ayında en çok dinlenenler listesi yayınlandı. 

Listenin yerli sanatçılar kategorisinde Zeynep Bastık zirveye otururken, yabancılar listesine ise Türk kökenli Alman rap sanatçısı Mero damgasını vurdu. Türk Telekom’un, yenilikçi ve dinamik hizmet anlayışıyla hayata geçirdiği, gençler tarafından büyük ilgiyle kullanılan dijital müzik platformu Muud’da temmuz ayının en çok dinlenenler listesi açıklandı. 

Kullanıcılarına zengin bir müzik arşivi sunan Muud’da en çok dinlenen yerli sanatçı kategorisinin yıldızı Zeynep Bastık oldu. Yabancılar listesinin zirvesine ise Türk kökenli Alman rap sanatçısı Mero yerleşti. 

 Merve Özbey, Oğuzhan Koç, Gazapizm… Temmuz ayı boyunca en çok dinlenen sanatçılar kategorisinde Zeynep Bastık’ı Berkay, Bilal Sonses ve Oğuzhan Koç izledi. En çok dinlenen yerli albüm kategorisinin zirvesinde Merve Özbey’in Devran albümü yer aldı. 

Devran’ı Oğuzhan Koç’un “Ev” ve Gazapizm’in “HİZA” albümleri takip etti. En çok dinlenen yerli single’lar sıralamasında da Zehra’dan “Cennetten Çiçek”, Berkay’dan “Kırgınım Ona” ve Oğuzhan Koç’tan “Kendime Sardım” bulunuyor. 

 LP ve Billie Eilish yine ilk üçte 
 Muud’un en çok dinlenen yabancı sanatçılar listesinde Mero’yu tüm dünya listelerinden inmeyen pop rock sanatçısı LP ile ödül rekortmeni Billie Eilish izliyor. Yabancı albümlerde ise Mero’nun “UNIKAT”, Ufo361 ve Ezhel’in “Lights Out” ve The Weeknd’in “After Hours” albümleri sıralanıyor. Muud’un 10’ar sanatçıdan oluşan temmuz ayının en çok dinlenenleri şöyle: 

 Muud en çok dinlenen yerli sanatçılar 
 Zeynep Bastık Berkay Bilal Sonses Oğuzhan Koç Zehra Ece Mumay Aleyna Tilki Yalın Göksel Ebru Yaşar  

Muud en çok dinlenen yerli albümler
 Merve Özbey - Devran Oğuzhan Koç - Ev Gazapizm - HİZA Çeşitli Sanatçılar - Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları, Vol. 1 Sertab Erener - Ben Yaşarım Mabel Matiz - Maya Ebru Gündeş - Aşık Harun Kolçak - Hatıra [Yarım Kalan Şarkılar] Ersay Üner - Nokta Ceza - Suspus  

Muud en çok dinlenen yerli single’lar 
Zehra - Cennetten Çiçek Berkay - Kırgınım Ona Oğuzhan Koç - Kendime Sardım Sura İskenderli - Dinle Ece Mumay - Galaksi Bilal Sonses - Nefret Zeynep Bastık - Her Mevsim Yazım Ebru Yaşar - Kalmam Aleyna Tilki - Bu Benim Masalım Heijan & Muti - Hokkabazlar  

Muud en çok dinlenen yabancı sanatçılar 
Mero LP 
Billie Eilish 
 INNA
The Weeknd
Taylor Swift 
 Katy Perry
Rihanna 
Harry 
Styles Lewis Capaldi  

Muud en çok dinlenen yabancı albümler 
Mero - UNIKAT Ufo361 & Ezhel - Lights Out The Weeknd - After Hours INNA - Nirvana Billie Eilish - WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO? Lewis Capaldi - Divinely Uninspired To A Hellish Extent Harry Styles - Fine Line Taylor Swift - folklore Logic - No Pressure Pop Smoke - Shoot For The Stars Aim For The Moon 

 Muud en çok dinlenen yabancı single’lar 
 LP - The One That You Love 
Billie Eilish - everything i wanted 
The Weeknd - After Hours 
INNA - Nirvana 
NK - Elefante 
SAINt JHN - Roses (Imanbek Remix) 
 The Black Eyed Peas & J Balvin - RITMO (Bad Boys For Life) Mero - Ohne dich
Taylor Swift - cardigan 
Harry Styles - Watermelon Sugar

Top Post Ad

Below Post Ad