Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung The Frame TV’de 1.200’den fazla sanat eseri!

Samsung’un tasarımıyla ön plana çıkan ürünlerinden bir tanesi olan The Frame, kapalıyken en sevdiğiniz sanat eserlerini görüntülemenize imkân vererek evinizde bir sanat galerisinin güzelliğini yaşamanızı sağlıyor. Eğer siz de en sevilen şaheserleri evinize taşımak istiyorsanız, Samsung’un 1.200’den fazla sanat eserinin bulunduğu Sanat Mağazası için üç ay ücretsiz üyelik kampanyasını kaçırmayın. Kampanya kapsamında The Frame satın alacak kişiler, Sanat Mağazası için üç ay ücretsiz üyelik imkânından da faydalanıyor. Samsung televizyonlarında uyguladığı tasarımları ve teknolojik özellikleri ile özgürlüğün sınırlarını hiç olmadığı kadar genişletiyor. 

Öyle ki Samsung’un ürün ailesi içerisinde bulunan The Frame evinizi, bir ev olmanın ötesine taşıyarak bambaşka bir yaşam alanına dönüştürüyor. 

Açık olduğunda QLED teknolojisi ile bezenmiş bir televizyon, kapalıyken bir tablo çerçevesi gibi içerisinde bulunan sanat eserini evinizin içerisinde sergilemenize fırsat veriyor.  

Samsung The Frame TV ile Evde sanat galerisi keyfi 


The Frame’de yer alan Sanat Modu, TV’niz kapalıyken benzersiz sanat eserlerini görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Üstelik Sanat Mağazasında 1.200’den fazla sanat eserini keşfedebilme imkânı sunuyor.

 Sanat Mağazasıyla dünyanın en ünlü sanat galerilerinden kişisel sanat koleksiyonunuzu derleyebilirsiniz. 

Sanat Mağazası’nda Julia Contacessi’nin Odyssey’i, Liesl Marelli’nin huzur veren “Ripples of Low Tide II” eseri ve Sandy Dooley'in neşeli ve renkli “Painting for Mary” eserlerinin yanı sıra Vincent van Gogh’un “The Starry Night” (Yıldızlı Gece) ve “Almond Blossom” (Çiçek Açan Badem Ağacı) gibi birçok klasik eserler de yer alıyor. Ayrıca sanat Mağazası, 12 iş ortağının eserlerini de içeriyor. 

Bu iş ortakları; Artisty, Artspace, Lumas, Magnum Photos, Te Papa, Saatchi Art, State Hermitage Museum, V&;A, Yellow Korner, Museo del Prado, Stadel Museum ve Minted. İş ortaklarının sunduğu bazı sanat eserleri ise şunlar: 

Pierre-Auguste Renoir, Portrait of a Young Girl (Elisabeth Maitre) (1879); Cécile van Hanja, Lost in Paradise (2017); Bruno Barbey, Shrine, Meknes (1985); Hans Baldung Grien, Harmony (The Three Graces?), (1541-1544); Guy Diehl, Still Life with Yves Klein Blue (2007); Emily Hoerdemann, caoto Intersection 12-1 (2017); Desmond Leung, Three Souls on the Shore #3 (2014-2017). 

Sanat Modu’nun sunduğu diğer özellikler 
The Frame’in Sanat Modu ile muhteşem eserler ile farklı dünyalara yelken açarken sunulan diğer özelliklerle de bu deneyimin keyfini daha da artırabilirsiniz. O özelliklerden bazıları: 

• Auto Curation: The Frame, kişisel sanat uzmanınız gibidir. Tarzınızı ve zevkinizi öğreniyor ve evinizde görmek isteyeceğiniz sanat eserlerini tavsiye ediyor. 

• Sık Kullanılanlar: En sevdiğiniz eserleri seçebiliyor ve hepsini yepyeni bir ışıkta görebiliyorsunuz. Bu sayede evinizde kendinize ait bir sanat koleksiyonunun keyfini çıkarabiliyorsunuz. 

• Koleksiyonum: Kendi fotoğraflarınızı veya yeni bir aile portresini kolaylıkla yükleyip sergileyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı telefonunuz veya bir USB sürücü kullanarak The Frame’e göndermeniz yeterli. 

• Filtreler: Fotoğraflarınızı Koleksiyonum klasörüne yükleyin ve onları şaheserlere dönüştürmek için altı estetik filtre arasından seçim yapın, hepsi bu kadar.

• Parlaklık Sensörü: Parlaklık Sensörü, sanat eserlerinizin hayal edildiği şekilde doğal görünmesi için gece-gündüz ortam ışığını algılıyor ve ekran parlaklığını ve renk tonunu otomatik dengeliyor. 

• Hareket Sensörü: Hareket Sensörü, odadan çıktığınızı algılıyor ve enerji tasarrufu sağlamak için Sanat Modunu kapatıyor. Daha sonra odaya tekrar girdiğinizde Hareket Sensörü sanat eserlerinizin canlanmasını sağlıyor. 

Çerçeve görünümlü tasarım 
“En güzel fikirler, en basit olanlardır” yaklaşımından yola çıkan Samsung, The Frame’i şık bir resim çerçevesi gibi görünen bir TV olarak tasarladı. 

Kapalıyken en sevdiğiniz sanat eserlerini görüntüleyen The Frame ile bir sanat galerisinin güzelliğini yaşam alanınıza taşıyabiliyorsunuz.

Duvara asılı The Frame, ceviz, bej, siyah ve beyaz çerçeve seçenekleriyle yaşam alanlarınıza güzel bir uyum sağlayan gerçek bir tablo gibi görünüyor. Üstelik simdi satın alanlar 1 adet çerçeveyi hediye olarak alıyor.

The Frame sahip olduğu bu tasarım ile hem sizi hem de misafirlerinizi baştan çıkaracak. Tasarımı ile farklılaşan The Frame, teknolojik gücü ile de dikkat çekiyor. 

Quantum Dot teknolojisini kullanan bu TV, canlı görüntüler için %100 renk hacmi sağlarken Çift LED teknolojisi de kontrastı artırıyor. Böylece geniş açılardan dahi gerçekçi renkler görebiliyorsunuz.  

Sanat dünyasının önde gelen isimlerinin sözleriyle The Frame The Frame Sanat Mağazası Küratörü Elise Van Middelem, The Frame hakkında şunları söylüyor: 

“Sanat dünyasındaki birçok meslektaşım gibi, beni de The Frame konusunda en çok heyecanlandıran şey, sanatın sizi kendi mekânınızda ve kendi zamanınızda etkilemesini sağlaması. The Frame, sanata bakış açımızı; yani yaklaşım, elde etme ve sergileme biçimimizi değiştirme potansiyeline sahip. Herkesin sanatı onunla yaşayarak öğrenmesini sağlıyor.” 

Prado Müzesi (Museo del Prado Difusión) Genel Müdürü Cristina Alovisetti ise “Müzelerdeki sanat eserlerinden alınan keyfi doğal yollarla devam ettirecek bir yol düşünseydik; ilk akla gelen şey kartpostallar olurdu, sonra posterler gibi basılı kopyalar gelirdi ve cihazlardaki yüksek çözünürlüklü görüntüler onları takip ederdi. 

The Frame’in Sanat Mağazası, daha da öteye geçerek insanların evlerinin bir parçası haline geliyor. İnsanlar ‘bağlantı kurduklarında’ cihazlarındaki dijital içeriğin keyfini çıkarıyor.” diyor. 

Sanat Mağazası için üç ay ücretsiz üyelik fırsatını kaçırmayın 
Siz de en sevilen klasikleri ve modern şaheserleri evinize taşımak istiyorsanız Samsung’un Sanat Mağazası için ücretsiz üyelik kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında The Frame satın alacak kişiler, Sanat Mağazası için üç ay ücretsiz üyelik imkânından da faydalanıyor.

Top Post Ad

Below Post Ad