Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Fujifilm Vlogger Kit ile video çekmek çok kolay

Teknoloji şirketi Fujifilm, makine, lens, ışık, mikrofon, tripod, hafıza kartı ve çantadan oluşan Vlogger Kit ile vloggerların video çekerken ihtiyacı olan tüm ürünleri bir araya getiriyor. 
 

Fujifilm, milyonlarca takipçili vloggerların yanı sıra yeni başlayanların ihtiyacı olan tüm malzemeleri Vlogger Kit ile bir araya getiriyor. 
 
Sosyal medyanın hayatımıza hızla girmesiyle artan video izlenme oranları vloggerları daha profesyonel video çekmeye itiyor. 


 
Fujifilm'in ileri teknolojiyle geliştirdiği makine ve lensi alanında uzman ışık, mikrofon ve tripod, hafıza kartı ve çanta markaları ile bir araya getirerek, Z kuşağının idolleri olarak görülen vloggerların çekim sırasında ihtiyacı olan tüm malzeleri uygun fiyat performansıyla bir arada sunuyor.  
 
Vloggerların ihtiyacı olan her şey için... 
Kit içerisinde yer alan X-T200 fotoğraf makinesi hem fotoğraf hem de video alanında profesyonel düzeydeki kalitesi ve kolay kullanım özellikleriyle öne çıkıyor. 
 
Amatör vloggerların rahatlıkla kullanabileceği X-T200, 180 derece LCD ekranıyla kullanıcısını konforlu bir çekim ile buluşturuyor. 425 netlik noktası ile aktif yüz ve göz tanıma özelliğini gelişmiş netlik takibiyle birleştiren X-T200 modeli, dokunmatik ekranı ve basit menüsü sayesinde de kullanıcısına hızlı ve pratik çekim ayarları yapabilme imkanı sunuyor. 
 
Webcam özelliğiyle de kaliteli video konferans görüşmeleri ve canlı yayınların kusursuz yapılmasına olanak tanıyan model, kulaklık girişiyle segmentindeki diğer ürünlerden ayrışıyor. Ayrıca Fujifilm X-T200 fotoğraf makinesi, teknolojisi sayesinde cep telefonu ile uzaktan kontrol edilebiliyor. 
 
Vlogger Kit içinde; Fujifilm X-T200 Antrasit Gövde, Fujinon XC 15-45mmF3.5-5.6 OIS Siyah Objektif, Rode Video Micro Mikrofon, Godox LED64 Video Işığı, Manfrotto Pixi Siyah Masa Tripod, Tamrac Tradewind 3.6 Gri Çanta ve Sandisk Extreme Pro 64GB Class10 SD Kart yer alıyor. 
 
 İçerik üretmek için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları bir araya getiren Vlogger Kit Fujifilm Showroom’larında, Fujifilmshop.com’da ve e-ticaret sitelerinde 6.299 TL'ye satışa sunuluyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad