Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Zubizu’dan Anneler Günü İçin Çok Özel Ayrıcalıklar

Evlerimizde belki de annelerimizden anne gibi sevdiklerimizden uzak geçecek bir anneler gününde ZUBİZU, en kıymetlilerini hediyelerle sevindirmek isteyen üyelerinin yanında.  
 

Anneler gününde onlarca markadan çok özel ayrıcalıklarla binlerce hediye seçeneği ZUBİZU’da. 
Dışarıda birlikte geçirecekleri günlerin özlemiyle bu anneler gününü de evlerinde kutlayacak anneler ve çocukları için ZUBİZU, onlarca markadan binlerce hediye seçeneği sunuyor. 


 
575’ten fazla dünya markasıyla 3,8 milyon üyesine, akaryakıttan, seyahat ve tatil organizasyonuna, market alışverişinden, modaya çok özel ayrıcalıklar, indirim, hediye ve sürprizler sunan ZUBİZU, Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması olarak hayatımıza girdiği 2016 yılından bu yana üyelerine 600 bin lira indirim kazandırdı. 
 
 ZUBİZU 9 Mayıs’taki Anneler Günü için de üyelerine prestijli markaların binlerce ürünü içinden çok özel ayrıcalıklarla seçim yapma imkânı sağlıyor.  
 
Markalar Anneler İçin İndirim Yarışına Girdi 
Annelerini zarif bir takı hediye etmek isteyenler Lizay Pırlanta’da online alışverişlerde ekstra yüzde 25 indirimden veya Gülaylar’da tüm indirimlere ek yüzde 5 indirimden yararlanabilir. 
 
Penelope 1500 liralık alışverişe 150 TL indirim verirken, Samsonite ve Tumi’den ilave yüzde 5 indirim de ZUBİZU üyelerini bekliyor. Desa’da 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, Miniso’da 120 TL alışverişe 25 TL, Goldmasterhome.com’da tüm ürünlerde yüzde 55 indirim, Karaca’da seçili ürünlerde yüzde 15 indirim var. 
 
Karcher.com.tr, Ev&Bahçe kategorisinden yapılacak alışverişlerde ZUBİZU üyelerine tüm indirimlere ek yüzde 15 indirim sunuyor. 
 
Anneler Günü alışverişini ZUBİZU’nun mobil uygulamasıyla yapanları daha onlarca ayrıcalık bekliyor. Koçtaş online’da 500 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 5, 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL indirim var. 
 
Mediamarkt.com.tr’de Fakir kahve makinelerinde yüzde 15, Logitech bilgisayar aksesuarlarında yüzde 10 indirim sunuluyor. Atelier Rebul’da da ZUBİZU üyeleri, 350 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 15 indirimden yararlanıyor. 
 
Loya’da ise 100 TL ve üzeri online alışverişlerde ZUBİZU’ya özel yüzde 15 indirim var. Rowenta da online alışverişlerde yüzde 15 indirim yapıyor. Reebok ve Nocturne ise alışverişlerde 2 kat puan kazandırıyor. Bir kahvenin de 40 yıl hatırı var. 
 
ZUBİZU’yla Kahve.com’da alışverişler yüzde 15 indirimli. Hayatın her anında sunduğu ayrıcalıklarla üyelerinin yanında olan ZUBİZU bu özel günde de yanınızda… Detaylı bilgiler ve çok daha fazlası ZUBİZU mobil uygulamasında.

Top Post Ad

Below Post Ad