Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

BBC First Bu Sezon da Seyirciyi Benzersiz İçeriklerle Buluşturuyor!

İzleyicilerine dünya standartlarında orijinal içerikler vaat eden BBC First, Eylül ayında da yenilikçi hikayeler ile seyircileri ekran karşısına bekliyor. 
 

Takipçilerini büyük sürprizlerin beklediği Death in Paradise 10. sezonu ile yeniden seyircisiyle buluşurken, BBC’nin suç ve dram konulu yeni yapımı Time ilk sezonuyla büyük ses getirecek.  
 
Etkileyici suç ve dram dizisi: Time 
 Senaryosunu Jimmy McGovern’ın kaleme aldığı suç ve dram konulu bu yapımda, öğretmen karakteri Mark Cobden’ı canlandıran dünyaca ünlü oyuncu Sean Bean ve gardiyan Eric McNally karakterini canlandıran Stephen Graham’ın içerisinde bulunduğu psikolojik iç savaşa yer veriliyor. 
 


Cobden karakterinin istemeden işlediği bir suç sonucu hapishaneye girmesiyle başlayan hikaye, karakterin yaşadığı duygu değişimini ve hayatın zorlu gerçeklerine karşı hazırlıksız yakalanışını etkileyici bir şekilde ele alıyor. 
 
Cobden’ın, gardiyan McNally ile tanışıp arkadaşlığının gelişmesi sonucunda hız kazanan hikaye, McNally’nin hapishanedeki tehlikeli mahkumlardan birinin onun en büyük zaafını keşfetmesi ile onu karar vermekte zorlanacağı bir durum ile karşı karşıya bırakması üzerinden ilerliyor. Bu etkileyici yapım ilk sezonuyla, 19 Eylül Pazar 21:00 itibariyle BBC First ekranlarında olacak.  
 
Death in Paradise 10. Sezonuyla Tekrar Ekranlarda Çekimleri Karayipler’de yapılan şaşırtıcı cinayetleri ve gizemli olayları konu alan dizi, büyük sürprizlerle Eylül ayında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 
 
Josephine Jobert’ın canlandırdığı komiser yardımcısı Florence Cassell karakterinin diziye dönüşüyle, patronu Neville ile olan ilişkileri gelişirken, Marlon Pryce’ın canlandırdığı 18 yaşındaki suçlu Tahj Miles karakteri gibi diziye yeni heyecan verici karakterler de katılıyor. 
 
Polis memuru JP’nin pek çok zorlukla karşılaşacağı bu sezonda, Catherine’i arkadaşının ölümüyle ciddi tehlikeler beklerken, Selwyn kendisini ateş hattında buluyor. En sevilen İngiliz dizilerinden Death in Paradise 10. sezonuyla, 25 Eylül Cumartesi günü 21:00’de ekranlarda olacak.

Top Post Ad

Below Post Ad