Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung, Emily in Paris'in ikinci sezonuna ikonik bir tarz ve yenilikçi teknoloji katmak için Netflix ile iş birliği yapıyor

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından Samsung ile film ve dizi denildiği zaman akla ilk gelen platformlardan Netflix arasındaki iş birliği sayesinde, Paris’in güzelliği ile Samsung’un yeni cihazları bir araya geliyor. 
 

Samsung Electronics, yapımı MTV Entertainment Studios’a ait çok sevilen “Emily in Paris” dizisinin ikinci sezonu için yayın devi Netflix ile iş birliğine devam ediyor. 
 
21. yüzyılın ikonik Paris stilini yansıtan Emmy adayı dizi, Samsung ile yaptığı iş birliğiyle hayranlarına en yeni teknolojileri sergileyecek.


 
 İlk sezonunda Parisli karakterler ve Paris’in güzelliğiyle sevilen bir dizi haline gelen “Emily in Paris”, izleyicilerine Fransız stilini ve kültürünü başarıyla tanıtmıştı. 
 
İkonik Sylvie Grateau karakteri ve farklı ülkelerden oyuncuların canlandırdığı diğer karakterler, diziye masalsı bir hava katıyor. Samsung marka elçisi Filipin Leroy-Beaulieu’nün canlandırdığı Sylvie, dizinin kahramanı Emily'nin patronu ve lüks pazarlama ajansı Savoir'in CMO'su olarak görev yapıyor. 
 
Gerçek anlamda stil sahibi karar vericiliği temsil eden Sylvie karakteri, çabasız şıklığıyla dizinin ilk sezonunda en çok tanınan ve sevilen karakterlerden biri oldu. 
 
İkinci sezonda Sylvie, kişisel ve profesyonel yaşamın zirvesinde kalmak, Emily’nin ve ajansın diğer çalışanlarının her zaman tetikte olmasını sağlamak için şık ve hızlı Samsung Galaxy Z Flip 5G'yi tercih etti. 
 
İkinci sezonda Galaxy Z Flip 5G'nin tarzından ve çekiciliğinden faydalanacak olan tek kişi Sylvie değil. Samsung ve Netflix, düzenledikleri entegre kampanyayla “Emily in Paris” hayranlarına ikonik bir tarz ve yenilikçi teknoloji sunuyor. 
 
Kampanya kapsamında dizinin sevenleri ikonik Galaxy Z Flip 5G'nin merceğinden çevrimdışı reklamlara, sosyal içeriklere, influencer içeriklerine ve TikTok filtresine erişerek dizinin keyfini daha fazla çıkarabilecek. 
 
Filtre, hayranların senaryoyu uyarlayarak, kendilerini hareketli “Emily in Paris” posterlerine yerleştirerek dizinin kahramanı olabilmelerini sağlıyor. 
 
Galaxy Z Flip 5G akıllı telefon sayesinde kullanıcıların kendilerini ikonik Eyfel Kulesi'ne yerleştirmeleri de mümkün oluyor. TikTok kullanıcıları 28 Aralık'tan itibaren “Flip the Script” TikTok efektini deneyebilecek. 
 
Samsung Europe CMO'su Benjamin Braun, “Samsung olarak her zaman yaratıcılığın ve yeniliğin ön saflarındayız. En sevilen dizilerden biri olan Emily in Paris'in ikinci sezonu için Netflix ile iş birliği yapmak ve Sylvie'nin ikonik Galaxy Z Flip 5G'yi kullanırken cihazla yakaladığı mükemmel uyuma tanıklık etmek bize heyecan veriyor. 
 
Bu iş birliğini gelecekte daha da geliştirmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi. “Emily in Paris” dizisinde kullanılarak hayranları için inovasyonun sınırlarını zorlayan Samsung'un en yeni premium ürünleri şunlar: 
 
• Galaxy Z Flip 5G: Mükemmel selfie’yi yakalamak, e-posta göndermek ya da yoldayken sevdiği dizinin son bölümünü izlemek arasında kolayca geçiş yapmak isteyen trend belirleyiciler ve yoğun kullanıcılar için geliştirilmiş birinci sınıf ve yenilikçi bir katlanabilir telefon. 
 
• Galaxy Watch3: Tüm sağlık ölçümlerinizi bileğinizden takip etmenizi sağlayan, günlük görünümünüzü göz kamaştırıcı bir stile dönüştüren şık ve işlevsel bir giyilebilir cihaz.
 
• The Serif: Her diziyi veya filmi, sanki Musée D'Orsay'de geziyormuşsunuz gibi, mükemmel bir izleme deneyimine dönüştürebilen, ikonik tasarımla çarpıcı görüntü kalitesini harmanlayan türünün tek örneği bir televizyon. 
 
• The Sero: Netflix'i ve mobil sosyal içerikleri kolaylıkla takip edebilmenizi sağlayan, yatay-dikey içerikler arasında sorunsuz geçiş sunan, tasarımıyla dünyada öncü devrim niteliğinde bir TV. 
 
• The Bespoke Cube: Evin herhangi bir yerine kolayca yerleştirilebilen, şaraptan kozmetiğe her şeyi daha uzun süre taze tutan kompakt ve çok işlevli bir buzdolabı çözümü. 
 
• The Bespoke Fridge Freezer: Kişiselleştirmeyi ve yenilikçi teknolojiyi evinize getiren ikonik bir modüler buzdolabı çözümü. “Emily in Paris” dizisinin ikinci sezonu 22 Aralık'tan itibaren Netflix'ten izlenebiliyor.

Top Post Ad

Below Post Ad