Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

16 inç ekranlı Acer Swift 3 Türkiye’de ilk kez satışa çıkıyor

Acer Swift 3, hareket halinde çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor. 
 

Şıklık, güç ve dengenin bir araya geldiği bu etkileyici cihaz, tamamen metal ince kasası, uzun pil ömrü ve üst düzey performans özellikleri ile dikkat çekiyor. 
 


Sıklıkla ofis dışında çalışanlar ve öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Acer Swift 3 (SF316-51) dizüstü bilgisayar, mükemmel performans ve göz alıcı görüntüleri şık metal bir kasanın içinde sunuyor. 
 
11.Nesil Intel Core i5 işlemcilerden güç alan Acer Swift 3, Türkiye’de ilk kez satışa çıkan 16 inç ekranlı modeli ile taşınabilir dizüstü bilgisayarda daha büyük ekran kullanmak isteyen kullanıcıların gözdesi olmaya aday.  
 
Göz alıcı modern metal tasarım 
15,90 mm inceliğinde ve 1,7 kg ağırlığında olan cihaz, renk değişkenli ve tamamen metal çelik grisi zarif kasasıyla bir çantanın içinde rahatlıkla taşınabiliyor. Sade ve etkili menteşe tasarımı, dizüstü bilgisayarın hem serin kalmasını hem de havalı görünmesini sağlıyor. 
 
Ultra dar çerçeveli ekranıyla cihaz yüzde 88,2 ekran gövdesine sahip. Swift 3’ün, 300 nite varan parlaklık ve %100 sRGB'ye sahip DC karartmalı 16 inç FHD IPS yansımasız ekranı, tutarlı bir şekilde zengin, parlak ve titremeyen görüntüler sunuyor.  
 
Güçlü pil performansı ile etkileyici kullanım süresi 
Intel Iris Xe ekran kartı sayesinde üstün bir görsel deneyim sunan Swift 3, 8 GB LPDDR4X RAM ve 512 SSD PCIe depolama özellikleri ile dikkat çekiyor.
 
 11,5 saate kadar kullanım imkânı sunan uzun ömürlü bir pile sahip Swift 3, sadece 30 dakika şarj olduktan sonra 4 saate kadar kullanım olanağı sunuyor. Swift 3 ayrıca, kapalı durumdayken USB Type-A ile harici bir cihazı şarj edebiliyor.  
 
Kullanışlı bağlantı noktaları ile hızlı veri aktarımı 
Parmak izi okuyucuyla güvenli ve kolay giriş yapma imkanı veren Swift 3, üzerindeki tam işlevli 2. Nesil USB 3.2 Type-C ve Thunderbolt 4 bağlantı noktaları sayesinde olağanüstü hızlı veri aktarımı yapabiliyor. 
 
Windows 11 Home işletim sistemi ile gelen cihazda 2 adet USB 3.2 Gen 1 Type-A bağlantı noktası ve 1 adet HDMI bağlantı noktası bulunuyor. Çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax) bağlantısı, Wi-Fi 5’e (802.11ac) göre üç kata kadar daha fazla çıkış ve yüzde 75’e kadar daha düşük gecikme sağlıyor.  
 
Birden fazla soğutma modu 
Termal tasarım dizüstü bilgisayarın ısınmadan ve sessiz bir şekilde çalışması için birçok farklı soğutma modu sunuyor. Kullanıcılar basitçe "Fn+F" kısa yolunu kullanarak fanların sessiz, normal ve performans seçeneklerinde çalışmasını sağlayabiliyor. 
 
Swift 3’ün hava girişli klavyesi %10'a varan oranda daha fazla ısıyı dışarı atarak soğutmayı en üst düzeye çıkarıyor. %10'a varan oranda daha fazla hava akışı sağlayan eğimli uçak tipi fanla ise daha fazla hava girişi elde ediliyor. 
 
Acer Swift 3, aydınlatmalı klavyesi ile kullanıcılara karanlık ortamlarda da yazı yazma olanağı veriyor. Wake On Voice (WoV) özelliğini destekleyen ürün, Modern Bekleme modundayken kullanıcıların Cortana aracılığıyla cihazla etkileşime geçebilmesini sağlıyor. 
 
Cihaz, DTS Audio, Acer TrueHarmony™ ve yapay zeka destekli gürültü önleme özelliği sayesinde yalnızca akıllı bir deneyim değil, aynı zamanda mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. 
 
Acer Swift 3 (SF316-51), Türkiye’de – 11.000 TL fiyatla satışa sunulacak.

Top Post Ad

Below Post Ad