Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

FilmBox Extra Ekranlarında Şubat Prömiyerleri

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, gerilim, heyecan dolu sürükleyici öykülerle birleştiren filmlerle serüvenin temposunu ekranlara taşıyor. 
 

 Macera sinemasının en heyecanlı öykülerini ve dünya yıldızlarını evinize getiren film prömiyerlerini, Şubat ayında FilmBox Extra ekranlarında izleyebilirsiniz.  


 
Yenilmez 4 (Boyka: Undisputed IV) – 5 Şubat Cumartesi, Saat: 21:30  
Dövüşçü Boyka’nın öyküsünü anlatan serinin dördüncü filminde, ringlerde yükselişini sürdüren kahramanımız, bir maçta kazayla gerçekleşen bir ölüm olayı yüzünden arkasında durduğu her şeyi gözden geçirmek zorunda kalır. 
 
Boyka, ringde kaza eseri ölümüne neden olduğu adamın karısını beladan uzak tutmak için bir dizi sert dövüşte taraf olmak zorunda kalacaktır. 
 
Yeniden Doğuş (Howling, The: Reborn) – 6 Şubat Pazar, Saat: 23:20 
Lise mezuniyeti arifesinde, sıradan Wil Kidman sonunda uzun zamandır özlemini duyduğu kız, münzevi Eliana Wynter ile bağ kurar. Ama aynı zamanda bir kurt adam olmak üzere olduğuna dair geçmişinden karanlık bir sırrı da keşfeder. 
 
Şimdi, kadere karşı koymak ve hayatlarını olduğu kadar aşklarını da kurtarmak için, sadece Will'in artan kan şehvetiyle değil, önce onları, öldürmeye kararlı korkunç canavarlardan oluşan bir orduyla savaşmak zorundalar, sonra da hepimizle.  
 
Hellboy (Hellboy) – 12 Şubat Cumartesi, Saat: 21:30 
Naziler tarafından büyütülüp sonradan kurtarılan, doğa üstü ve insan dünyaları arasında sıkışmış iblis Hellboy, intikam almaya çalışan yaşlı bir büyücüye karşı savaşır. 
 
Aksiyon filmlerini, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinema severler, kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor. 
 
FilmBox Extra içeriklerine ayrıca, www.filmbox.com web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad