Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

CarrefourSA Alışverişinin %5’i PeP’ten

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, Türkiye genelindeki CarrefourSA marketlerden PeP Visa Kart ile yapılan alışverişin %5’ini kullanıcılarına hediye ediyor. 
 

31 Aralık 2022 tarihine kadar sürecek bu kampanya ile PeP, bireysel kullanıcılarına temel ihtiyaç alışverişlerinde de kazandırıyor. 
 


Kampanyalarıyla da kullanıcılarına pek çok fırsat ve avantaj sağlayan PeP, market alışverişlerinde kazandıran önemli bir kampanya sunuyor. PeP, bireysel tüketim ihtiyaçlarını PeP Visa Kart ile CarrefourSA’dan yapan kullanıcılarına yaptıkları alışveriş tutarının %5’ini hediye ediyor. 
 
31 Aralık 2022 tarihine kadar sürecek bu kampanya ile PeP, enflasyonla birlikte artan market harcamaları karşısında bireysel kullanıcılarına ek bir avantaj sağlıyor. 
 
Kampanya, Türkiye genelindeki fiziki CarrefourSA marketlerden yapılan alışverişleri kapsıyor ve kazanılan ödül tutar harcamayı takip eden 24 saat içerisinde bireysel kullanıcıların PeP Ödül hesabına yükleniyor. 
 
 PeP’in CarrefourSA market alışverişlerinde %5 hediye kampanyası tüm bireysel ihtiyaçları, market alışverişlerini kapsarken, CarrefourSA marketlerinde satılan Hediye Kart ve Dijital Kart, altın alımlarında, GSM TL yüklemelerinde, alkollü içecek ve tütün mamulleri alımlarında, CarrefourSA marketlerindeki Lezzet Arası restoranlarda geçerli değildir.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad