Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Dayı Şov Hasreti Bitiyor

Türkiye’nin tek canlı talk show programı Dayı Şov 24 Kasım’da GAİN ekranına geri dönüyor! 
 

Dayı bu sezon, yeni gününde yeni saatinde sevenleriyle buluşuyor. Birbirinden ünlü konuklarını perşembe geceleri saat 22.30’da yenilenen stüdyosunda ağırlıyor. 
 
Üstelik canlı yayınlandığı sırada yine ücretsiz izleniyor.   Dayı kendine has mizahı ve delikanlı tarzıyla ekranlara geri dönüyor; talk show hasreti nihayet bitiyor. 
 


Hülya Avşar’dan Gülşen’e, Fatih Ürek’ten Didem Soydan’a, Enis Arıkan’dan Eypio’ya, bugüne kadar birbirinden ünlü ve renkli konukları ağırlayan Dayı Şov, 24 Kasım itibarıyla yenilenen stüdyosunda, yepyeni isimlerle yine gündem yaratmayı sürdürüyor.    
 
 Kahkaha dolu sohbetler, renkli skeçler ve Paptircem’in keyifli parçalarıyla eğlencenin zirveye taşındığı Dayı Şov, bu sezon Perşembe geceleri saat 22.30’da seyircisiyle buluşacak. 
 
Türkiye’nin tek canlı talk show programı, geçen sezon olduğu gibi yine canlı yayınlandığı sırada ücretsiz izlenebilecek.    GAİN şimdi yıllık abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL (yıllık 166,80 TL) karşılığında tüm içerikleri avantajlı fiyatla izleme seçeneği sunuyor. 
 
Aylık olarak ise, kredi kartı ve banka kartı ile 21,90 TL’ye abonelik gerçekleştirilebiliyor. GAİN Orijinal yapımlarının ilk bölümlerine ve içeriklerin bir kısmına her zamanki gibi ücretsiz erişilebiliyor.  
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad