Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Samsung 2023 Akıllı Monitör serisi ile çıtayı yükseltti

Samsung 2023 Model M8, M7 ve M5 Akıllı Monitörleri ile çıtayı dünya genelinde daha yükseğe taşıyarak kullanıcılara tek monitörle eğlence, oyun, üretkenlik ve tasarım keyfini bir arada sunuyor. 


2023 model Akıllı Monitör serisi, kişiselleştirilmiş kullanım kolaylığı ve konforu birleştiriyor. 
 
Samsung, 2023 Akıllı Monitör serisinin dünya genelinde satışa sunulduğunu duyurdu.


Samsung’un yeni M8, M7 ve M5 Akıllı Monitörleri (M80C, M70C, M50C modelleri) kullanıcılara içerik izleme, oyun ve çalışma odağında monitörü kendi tarz ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirme olanağı sunuyor.

Samsung Electronics Görsel Ekran İş Birimi Başkanı Hoon Chung, yeni Akıllı Monitör serisiyle ilgili olarak; “Yeni serimiz ve özellikle gelişmiş M8 modelimizle Akıllı Monitörler için çıtayı dünya genelinde yükseltiyoruz. 
 
Kullanıcılar yalnızca tek monitörle eğlence, oyun, üretkenlik, tasarım özelliklerinin keyfini sürerken, aynı zamanda kişiselleştirilmiş kullanım kolaylığı ve konforla da buluşuyor” dedi.  
 
Her stil ve mekâna hitap eden zarif tasarımlar  
Serinin tamamı, geniş bir kullanıcı yelpazesinin ihtiyaçlarına ve tarzına hitap edebilen, çok yönlü dokuz farklı monitör modelinden oluşuyor. M8, M7 ve M5 Akıllı Monitörler çok çeşitli renk seçeneği ve boyuta sahip. 
 
M8 ve M7 modelleri 32 inç, M5 modeliyse hem 32 hem de 27 inç boyut seçeneği sunuyor. UHD çözünürlük ve 400 nit parlaklık değeri sunan M8, Sıcak Beyaz, Gündüz Mavisi, Günbatımı Pembesi ve Bahar Yeşili renk seçeneklerine sahip. 
 
UHD çözünürlük ve 300 nit parlaklık sunan M7 modeli, Sıcak Beyaz renk seçeneğine, Full HD çözünürlüğe sahip M5 modeliyse şıklığıyla göz dolduran Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle satılacak.  
 
Şık balık sırtı deseni ile estetik görünüm 
Yeni ikonik tasarıma sahip süper ince M8 ve M7 modellerinde monitörün en ince kısmı yalnızca 11.39 mm olarak ölçülüyor. M8 ve M7 modellerinin arka bölümünde, monitörün ve bulunduğu odanın görünümünü daha estetik hale getiren organik ve şık balık sırt deseni yer alıyor. 
 
Eğim desteğine sahip, yüksekliği ayarlanabilen stant, M8 kullanıcılarının ihtiyaç duyduklarında açıyı ayarlamalarına yardımcı olurken, bulunduğu ortama sadelik kazandırıyor. 
 
Ekran ayrıca uzun dosyaları aşağı kaydırmanın yorgunluğunu azaltmak için 90 derecelik dikey yönde döndürülebiliyor. 
 
 Gerçekçi renkleri ekrana taşıyor 
 2023 Akıllı Monitörlerden M8, bir önceki nesil monitörlere göre birçok yeni özelliğe sahip. 4K çözünürlüğü, HDR 10+ özelliği ve 400nit parlaklığıyla, M8 modeli bir monitörün sağladığı akıllı eğlence deneyimini canlı görüntülerle buluşturuyor.
 
 M8 kullanıcıları aynı zamanda Samsung Gaming Hub’a kolaylıkla erişebiliyor. Hepsi bir arada yayın platformu ve Prime Video, Netflix ve YouTube gibi platformlara erişim sunan Smart Hub’a da hızlıca erişmek mümkün. 
 
Hem M8 hem de M7 modeli, renkleri yüzde 99 oranında ve sRGB renk gamında yansıtarak, tasarımcılar ve içerik üreticileri renkleri gerçekçi bir şekilde ekrana taşıyor. 
 
Uzaktan çalışmaya ihtiyaç duymuyor 
2023 Akıllı Monitör serisi, uzaktan çalışmayı sorunsuz ve zahmetsiz hale getirmek için geliştirildi. PC gerektirmeyen çalışma alanı, PC'lere kablosuz olarak bağlanarak ve PC ekranlarını yansıtarak uzaktan erişim sağlıyor. M8'in manyetik ve çıkarılabilir kamerası sayesinde kullanıcılar ek ürün satın almadan kablosuz bağlantı sağlayabiliyor. 
 
SlimFit kamera FHD çözünürlüğü ve video konferans özelliklerini destekliyor. Kullanıcılar Google Meet’e ve diğer uygulamalara bağlanarak, Otomatik Çerçeveleme özellikleriyle toplantılarını daha verimli hale getirebiliyor. 
 
Ayrıca Çoklu Görüntüleme özelliği daha da geliştirilerek Microsoft 365 ve Browser uygulamasını tam ekranda görüntüleme ve uygulamalar arasındaki geçişi azaltma olanağı sunuyor. 
 
2023 model tüm Akıllı Monitörlerde ara yüzü iyileştirmek üzere SmartThings ve Smart Hub gibi birçok uygulamaya fare ve klavye kontrolü eklendi. 
 
Kullanıcılar artık en sevdikleri içerikleri keşfetmek için tam kontrole sahip olabiliyor ve herhangi bir uzaktan kumandaya ihtiyaç duymuyor. 
 
Tüm ev içi IoT cihazları tek bir monitörden kontrol imkanı 
2023 Akıllı Monitör serisi kullanıcıları, Zigbee ve Thread'i destekleyen yerleşik IoT Hub sayesinde tüm ev içi IoT cihazlarını tek bir monitörden kolayca kontrol edebiliyor. 
 
M8 ve M7 Bixby ve Amazon Alexa gibi yerleşik sesli asistan uygulamaları, kullanıcıların monitörlerini sesleriyle kontrol edebilmesini sağlıyor. Dahili mikrofonlu M8 ve M7 modellerinde, uzak alan sesi de destekleniyor. 
 
Böylece kullanıcılar doğrudan monitöre konuşabiliyor. 2023 Akıllı Monitör serisinde kullanılmaya başlanacak My Contents (İçeriklerim) özelliği sayesinde kullanıcılar faydalı bilgilere hızlıca erişebiliyor. 
 
Monitör bekleme halindeyken BLE (Bluetooth Düşük Enerji) üzerinden kayıtlı bir akıllı telefonu tespit ettiğinde ekran açılarak, kullanıcı fotoğraflarını, hava durumunu ya da başka içerikleri anında gösterebiliyor. Akıllı telefon kapsama alanı dışında olduğundaysa monitör bekleme moduna geçiyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad