Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Türk Telekom eSüper Lig’de derbi günü 2 dev maç canlı yayınla Tivibuspor ekranlarında

Türk Telekom sunduğu yeniliklerle, dijital oyun ve eSpor ekosistemine öncülük etmeye devam ediyor. 
 

Dijital oyun alışveriş platformu Playstore ve GAMEON markasıyla oyunseverlerin yanında olan Türk Telekom, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve Süper Lig’de mücadele eden 17 takımın yer aldığı Türk Telekom eSüper Lig’in isim ve yayıncısı olarak, birbirinden heyecanlı karşılaşmaları Tivibu üzerinden seyircisine sunuyor. 


 
Türk Telekom eSüper Lig’deki; Fenerbahçe-Beşiktaş ve Trabzonspor- Galatasaray derbileri Tivibu ekranlarında sporseverlerle buluşacak. 
 
Türk Telekom eSüper Lig maçları Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’daki Tivibuspor kanalından, YouTube ve Twitch kanalları üzerinden canlı yayınlanıyor. 
 
Teknoloji ve dijital dönüşümdeki bilgi birikimi ile oyun dünyasına katkı sağlayan ürün ve hizmetler sunan Türk Telekom, Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği ve Spor Toto Süper Lig takımlarının yer aldığı Türk Telekom eSüper Lig’de yer alan birbirinden heyecanlı maçları yayın platformu Tivibu üzerinden sporseverlerle buluşturuyor. 
 
Maçlar, Türk Telekom’un TV platformu Tivibu’ daki Tivibu Spor 4 kanalından, Tivibu Spor YouTube ve Twitch kanalları üzerinden canlı yayınlanıyor. Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden “Türk Telekom olarak Türkiye’nin dijitalleşmesi vizyonumuz kapsamında ülkemizin dört bir yanındaki fiber yatırımlarımızı aralıksız sürdürürken 1000 Mbps’a kadar yükselen hızlarda internet deneyimi sunuyoruz. 
 
Teknoloji ve dijital dönüşümdeki bilgi birikimimiz ile eSpor dünyasının beklentilerine ve ihtiyaçlarına katkı sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmeye ve bu alandaki öncü rolümüzü sürdürmeye devam ediyoruz. 
 
Dijital oyun alışveriş platformumuz Playstore ile bugüne kadar 1000’den fazla popüler PC ve Mobil oyun ile çeşitli oyun paketlerini dünya ile aynı anda, oyun severlere sunduk. 
 
Yakın bir zamanda sektörün oyunculara özel internet ve oyun odaklı faydalar sunan tek markası olan GAMEON ile de internet ve oyun odaklı faydalar ve etkileşimleri içeren daha entegre bir platformun kapılarını açtık. 
 
Sporun gelişimi ve geniş kitlelere ulaşması için uzun yıllardır farklı dallarda sunduğumuz desteği, giderek daha büyük kitleleri peşinden sürüklediğini gördüğümüz eSpor ekosisteminin gelişimi için de sunuyoruz. 
 
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile yaptığımız iş birliği ile ismimizi verdiğimiz, aynı zamanda resmi yayın sponsoru olduğumuz Türk Telekom eSüper Lig’deki karşılaşmaları; izleyicilere birçok yenilik ve teknolojik özellikler sunduğumuz TV platformumuz Tivibu ile sporseverlerle buluşturuyoruz” dedi. 
 
Dev derbiler Tivibu’da 
Türk Telekom eSüper Lig’de play-off öncesi son maçlara yaklaşırken puan cetveli şekilleniyor. Bu akşam 19:00’da başlayacak Fenerbahçe-Beşiktaş eSpor derbisi Tivibu Spor 4, Tivibu Spor YouTube ve Twitch kanallarından canlı yayınlanacak.
 
9 Mayıs Salı günü ise Trabzonspor- Galatasaray derbisi sporseverlerle Tivibu ekranlarında buluşacak. Saat 21:00’da oynanacak maç Tivibu Spor 4, Tivibu Spor YouTube ve Twitch’ten canlı izlenebilecek. 
 
Türk Telekom’un isim ve yayın sponsorluğunu üstlendiği Türk Telekom eSüper Lig’in puan cetveline ve fikstürüne; https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1610&hafta=27 web sitesinden ulaşılabiliyor.

Top Post Ad

Below Post Ad