Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Anker Soundcore R50i ile Artık Tüm Sesler Kulağa Hoş Geliyor

Anker, geniş ürün yelpazesine eklediği Soundcore R50i TWS Bluetooth Kulaklık’ı #KulagaHosGeliyor konseptiyle gerçekleştirdiği bir lansmanla tanıttı. 


Derin bas, önceden ayarlanmış 22 EQ, hızlı şarj ve 30 saate kadar çalma süresi gibi üstün özellikleriyle öne çıkan Soundcore R50i, şık tasarımı, uygun fiyatı ve hafifliğiyle de beğeni topladı. 


 
Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesiyle buluşturmak için ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. 
 
Üstün performanslı ürünleri en iyi fiyatlarla sunan Anker, yeni ürünü Soundcore R50i TWS Bluetooth Kulaklığı #KulagaHosGeliyor konseptiyle gerçekleştirdiği bir lansmanla tanıttı. 
 
Soundcore R50i’nin üstün özelliklerinin yanı sıra ergonomik, hafif ve şık tasarımı büyük beğeni topladı. Lansmanda ayrıca Soundcore Q45 Kafaüstü Kulaklık, Soundcore Liberty 4 TWS kulaklık ve Soundcore VR P10 Kulaklığın yanı sıra en yeni ve güçlü Anker şarj cihazları ve kabloları, eufy SmartTrack Card ve SmartTrack Link takip cihazları da tanıtıldı. 
 
Davetliler, kurulan deneyim alanında cihazları yakından inceleyip test etme imkanını da yakaladı. hepsiburada.com’a özel ürün olarak satışa sunulan ve yoğun ön sipariş alan Soundcore r50i’nin tıpkı çok sevilen Soundcore r100 gibi bir fiyat-performans ürünü olduğuna dikkat çeken Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, “Soundcore R50i ile tüketicilere en iyi fiyat ile en iyi performansı sunuyoruz. 
 
Müzik dinlemeyi sevenler, uzun süre telefonla konuşanlar Soundcore R50i ile hem iyi bir ses deneyimi yaşıyor hem de hafifliği sayesinde bu kulaklığı saatlerce kullansa bile rahatsızlık hissetmiyor. 
 
Tek şarjla 10 saat kullanılabilen Soundcore R50i, şimdiden çok satan ürünlerimiz arasına girdi bile. Bundan sonra da tüketicilere en iyi deneyimi yaşatmak için en iyi ürünleri sunmaya devam edeceğiz” dedi.  
 

Anker Soundcore R50i Önceden ayarlanmış 22 EQ ve kontrollerle size özel ses deneyimi  sunuyor

 
Soundcore R50i, 10mm sürücülerden gelen derin bas sayesinde sesleri ayrıntılı bir şekilde duyma, önceden ayarlanmış 22 EQ'lar ve kontrollerle sesleri özelleştirme imkanı sunuyor. Ayrıca iki dahili mikrofon ve yapay zeka algoritması sayesinde telefon görüşmelerinde seslerin kristal netliğinde duyulmasını da sağlıyor.
 
Soundcore R50i, tek şarjla 10 saate varan dinleme süresi ve şarj kutusuyla toplam 30 saate varan dinleme süresi sunuyor. Ekstra 2 saatlik dinleme süresi için ise kulaklığı sadece 10 dakika şarj etmek yeterli oluyor. 
 
Suya karşı dayanıklı olduğu için yağmur yağarken bile kullanabileceğiniz Soundcore R50i, askı ipi ile birlikte gelen şarj kutusuyla her yere kolayca taşınabiliyor. Kulaklıklarınızı kaybettiğinizde kolayca bulabilmeniz için "Kulaklıklarımı Bul" özelliğine sahip Soundcore R50i, aynı zamanda tek kulaklık modu ile bir kulaklık ses çalabilirken diğeri kutuda tutmanızı sağlıyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad