Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Türkiye İş Bankası e-ticaret platformu Pazarama, Pazarama Cüzdan ile kullanıcılarına avantaj sağlıyor

Türkiye İş Bankası’nın e-ticaret platformu olarak sektöre güçlü bir giriş yapan Pazarama, “Pazarama Cüzdan” ile kullanıcılarına, birbirinden avantajlı seçeneklerle alışveriş yapma kolaylığı sağlıyor. 

 

Pazarama kullanıcısı olan alışveriş severler, cüzdanlarına aktardıkları tutarlar ile Pazarama’dan yapacakları ilk alışverişte yüzde 10, sonraki alışverişlerde ise yüzde 2 PazaramaPuan kazanıyor.


 
Aynı zamanda Pazarama Cüzdan’daki bakiyelerin her yerde kullanılabilir olması, e-ticaret sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyor. Türkiye’nin öncü ve köklü bankalarından Türkiye İş Bankası iştiraki Pazarama, kullanıcılarına avantaj sağlamaya devam ediyor. 
 
Elektronikten kozmetiğe, modadan süpermarkete milyonlarca perakende satış ürününü bünyesinde barındıran online alışveriş uygulaması Pazarama, “Pazarama Cüzdan” ile e-ticaret alanındaki yetkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek tüketicilere her alışverişte kazandırdığı puanlar ile önemli faydalar sağlıyor. 
 
 Pazarama Cüzdan, Pazarama üyelerine özel olarak tasarlanan ve tek tıkla alışveriş kolaylığı sağlayan bir e-cüzdan. 
 
Kullanımı için herhangi bir banka müşterisi olma zorunluluğu bulunmayan Pazarama Cüzdan’da tüketiciler, cüzdanlarına havale/EFT yoluyla, kartla ya da nakit olarak bakiye aktarabiliyor, cüzdan bakiyesini başka Pazarama Cüzdan kullanıcılarına ücretsiz aktarabiliyor. 
 
Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak “Pazarama Cüzdan, Moka Ödeme ve Elektronik A.Ş. ödeme kuruluşunun lisansı ile üretilen Visa ön ödemeli kartlar üzerinde cüzdan bakiyesinin tutulduğu, tüketicilerin finansal sağlığını ön planda tutan bir sistemde tasarlandı.
 
Kart altyapısıyla desteklendiğinden, Pazarama Cüzdan Türkiye ve tüm dünyada online alışverişlerde ve karttan karta para transferinde kullanılabiliyor. Pazarama Cüzdan ile yakın zamanda NFC teknolojisiyle Android işletim sistemiyle çalışan cep telefonları ile temassız fiziki ödeme de yapılabiliyor olacak. 
 
Pazarama’da kullanıldığında en çok faydanın elde edildiği Pazarama Cüzdan bakiyesinin istenildiği durumda Pazarama dışında da kullanılabiliyor olması önemli bir özellik olarak ön plana çıkıyor.” diye konuştu. 
 
Kaygalak “Aynı zamanda, E-ticarette nakit ödeme sorununu da çözmeyi hedefleyen Pazarama Cüzdan’da kullanıcılar, İş Bankası’nın 6500’den fazla Bankamatik’inde nakitlerini Pazarama Cüzdan’a ücretsiz yatırarak güvenle alışveriş yapabiliyor ve PazaramaPuan da kazanıyorlar. 
 
Böylece, e-ticaretin kapsayıcılığının artması hedefledik” diye sözlerini tamamladı. Pazarama’nın zengin ürün gamına ve renkli dünyasına Pazarama uygulamasından ulaşabilir; Pazarama Cüzdanı’nın avantajlı dünyası ile hemen tanışabilirsiniz.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad