Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Axoft Intelligent Solutions, Google VT Ortaklığı

Axoft Intelligent Solutions, Türkiye pazarında büyümeye devam ediyor 
 

Dijital hizmetler alanındaki kanal uzmanlığını Google Cloud'un VirusTotal ürünüyle yaptığı iş birliği ile pekiştiren Axoft Intelligent Solutions, yatırımlarını hem Türkiye'de hem de globalde genişletmeyi hedefliyor. 
 


Google Cloud'un VirusTotal Enterprise çözümünü portföyüne ekleyen Axoft Intelligent Solutions, siber güvenlik pazarında oldukça popüler olan ürünün kurumsal versiyonunu müşterilerine ve iş ortaklarına ulaştırıyor.
 
 Axoft Intelligent Solutions, ayrıca bu kurumsal sürümün faydaları konusunda farkındalığı artırmayı ve pazarın büyümesini sağlamayı hedefliyor.  
 
Google Cloud'un VirusTotal'ı 
Google tarafından 2012 yılında satın alınan VirusTotal, Google Cloud tarafından sunulan en popüler hizmetlerden birisi olarak biliniyor. 
 
Dünyadaki en zengin ve en eyleme geçirilebilir kitle kaynaklı tehdit istihbarat paketi olan Google VT, siber güvenlikten sorumlu olan ekiplere ağlarını siber güvenlik tehditlerinden proaktif olarak koruyabilmeleri için son teknoloji bir yönetim ortamı sağlıyor. 
 
Axoft Intelligent Solutions Türkiye Ülke Müdürü Bahar Pınarlı, " Axoft Intelligent Solutions Türkiye olarak daha gelişmiş sorgulama ve analiz yeteneklerine sahip VirusTotal Enterprise'ın distribütörlüğünü alıyoruz. 
 
Kurumsal versiyon, büyüklüğü ne olursa olsun her kullanıcının IP, URL, FILE ve HASH sorguları yapabilmesini sağlıyor ve SIEM, SOAR ve XDR gibi üçüncü parti güvenlik çözümleriyle API entegrasyonu sayesinde daha kapsamlı bir güvenlik analizi ve görünürlüğü sağlayabiliyor. 
 
Halihazırda XDR, SOAR, SIEM gibi çözümleri kullanan kurumların Google Cloud'un VirusTotal Enterprise'ını bu güvenlik çözümlerini destekleyecek şekilde konumlandırmasını daha uygun buluyoruz. 
 
Axoft Intelligent Solutions’ın müşteri portföyünde halihazırda Türkiye'nin önde gelen büyük kurumları var ve biz de DNS ve Tehdit İstihbaratına odaklandığımız için bu alanda geniş bir deneyim ve bilgi birikimine sahibiz." 
 
Axoft Intelligent Solutions ayrıca Google Cloud VirusTotal Enterprise sürümünün Türkiye pazarında büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.  
 
Axoft Intelligent Solutions Hakkında 
Axoft Intelligent Solutions Türkiye, 2021 yılında Noventiq Holdings plc bünyesinde siber güvenlik, bilgi teknolojileri optimizasyonu ve DevSecOps alanlarında başarılı markaların katma değerli distribütörü olarak kuruldu. Bağlı ortağımız Noventiq'in merkezi Londra'da bulunuyor. 
 
Noventiq, 6.400 çalışanı ve 31 Mart 2023'te sona eren mali yılında kazandığı 1,6 milyar ABD Doları geliri ile Asya, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da önemli büyüme potansiyeline sahip pazarlar olan 60 ülkede faaliyet gösteriyor. 
 
Yeni büyüme alanları yaratarak iş ortaklarının gelişmesine yardımcı olan Axoft, uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle her zaman iş ortaklarının yanında yer alır ve onlarla birebir iletişim kurar. 
 
Axoft Intelligent Solutions'ın hizmetleri arasında iş verimliliği, bilgi işlem ve ağ altyapısı ve veri yönetimi, DevSecOps, erişim kontrolü ve uç nokta güvenliği bulunuyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad