Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

bonuslulara 1 ay tv+ hediye

Bonus'lular Turkcell TV Plus ile 1 ay ücretsiz üyeliğin tadını çıkarıyor! 


Kampanyadan yararlanmak için; 31 Ekim 2023 (saat 23:59)'a kadar www.tvplus.com.tr/promo web sitesi üzerinden "TV+ Promosyon Üyeliğini Aktifle" bölümü üzerinden telefon numarası ve promosyon kodu alanlarına bilgileri girildikten sonra TV+'a giriş yaparak kodu aktifleştirebilirsiniz. Turkcell TV Plus'ta Bonuslular kazanıyor!
 


Kod kullanımı için BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak çıkan promosyon kodunu, 31 Ekim 2023 (saat 23:59)'a kadar www.tvplus.com/promo web sitesi üzerinden "TV+ Promosyon Üyeliğini Aktifle" bölümü üzerinden telefon numarası ve promosyon kodu alanlarına bilgileri girildikten sonra TV+'a giriş yaparak kodu aktifleştirebilirsiniz. 
 
Üyeliğiniz başladıktan sonra TV+'ı cep telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan ya da akıllı televizyonunuzdan indirip hemen izlemeye başlayabilirsiniz. 
 
Ayrıca üyeliğiniz süresince TV+ Club ile TV+ müşterilerine özel ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
 
Kampanya kapsamında 1 Eylül – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Turkcell TV Plus uygulamasında indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında alınan indirim kodu kod alındığından itibaren 1 ay süreli olacak şekilde geçerlidir. 
 
Kampanya, GarantiBBVA Bonus Kart üyelerine özeldir. Bonuslular Turkcell TV Plus ile ücretsiz üyeliğin tadını çıkarıyor! Kampanyadan yararlanmak için; 31 Ekim 2023 (saat 23:59)'a kadar www.tvplus.com.tr/promo web sitesi üzerinden "TV+ Promosyon Üyeliğini Aktifle" bölümü üzerinden telefon numarası ve promosyon kodu alanlarına bilgileri girildikten sonra TV+'a giriş yaparak kodu aktifleştirebilirsiniz.

daha fazla detay bonuscard web sitesinde

Top Post Ad

Below Post Ad