Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Marvel Studıos İmzalı Mini Dizi Echo Tüm Bölümleriyle Sadece Dısney+’ta Yayında

Marvel Studios' imzalı mini dizi ‘Echo’, tüm bölümleriyle 10 Ocak'tan itibaren Disney+ kataloğuna eklendi. 
 

Variety, Forbes, Vulture ve The Guardian gibi dünyanın en önemli mecralarının eleştirmenleri tarafından Disney+’ın bünyesinde yer alan “en sert” yapım olarak lanse edilen ve Marvel Studios’un “muhteşem dönüşü” olarak yorumlanan dizi, stüdyonun tüm bölümleri tek seferde yayına giren ilk yapımı olma özelliğini taşıyor. 
 


Marion Dayre ve Amy Rardin’in baş senaristleri olarak yer aldığı ve 2021 yılında ‘Hawkeye’ın kötü karakteri olarak gördüğümüz Alaqua Cox’un başrolünde yer aldığı ‘Echo’, 10 Ocak’tan itibaren seyircileriyle buluştu.
 
5 bölümlük mini dizinin tüm bölümleri aynı anda yayına giren ve sadece Disney+’ta izlenebilen yapım, Wilson Fisk’in suç imparatorluğu tarafından takibe alınan Maya Lopez’i merkezine taşıyor. Bu yolculuk Maya’yı evine getirirken, genç kız ailesiyle ve mirasıyla yüzleşmek zorunda kalıyor. 
 
Cox’a Vincent D’Onofrio, Chaske Spencer, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Zahn McClarnon ve Cody Lightning’in eşlik ettiği ‘Echo’nun bölümleri Sydney Freeland ve Catriona McKenzie tarafından yönetildi. 
 
Pek çok prestijli yabancı mecra tarafından yeni ve çok daha fazla cesur bir yapım olarak lanse edilen ve 10 Ocak’tan itibaren tüm bölümleriyle yayında olan ‘Echo’, Marvel Studios’un bundan sonraki projeleri açısından da izleyicinin merakını ve ilgisini yükseltiyor.

Top Post Ad

Below Post Ad