Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Pubg Mobıle, Türkiye’nin İlk Dikey Formatlı Dizisi Zirvede”yi Duyurdu

PUBG MOBILE, Türkiye'nin ilk dikey formatlı dizisi “ZİRVEDE”yi oyun ve dizi severlerin ilgisine sundu. 

Uludağ’da geçen başrollerini Pelin Uluksar ve Fester "Deli Mi Ne?" Abdü’nün paylaştığı dizi, karakterlerin Winterfest esnasında yaşadıkları türlü maceraları konu alıyor. 

 
15 bölümden oluşan dizi, PUBG MOBILE resmi sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek. Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, oyun camiasında bir ilke imza atarak dikey formatlı bir gençlik dizisi çektiğini duyurdu. 


 
Uludağ’da Winterfest için toplanmış olan bir grup gencin başına gelen hikayeleri konu alan dizi, 10 Şubat itibarıyla PUBG MOBILE resmi sosyal medya hesaplarından izlenebilecek. 
 
 Online oyun dünyasının “gerçek” yaşamla bir arada anlatıldığı dizi Uludağ’da geçiyor ve Winterfest 2024 için bir araya gelen bir grup gencin hikayesini ele alıyor. Dizide ayrıca Winterfest’e özel PUBG MOBILE süslemeleriyle donatılan oyun alanı da gözler önüne seriliyor. 
 
Karakterlerin hem tatil yapmak hem PUBG MOBILE etkinliğine katılmak için buluştukları Winterfest’te çevrimiçi ilişkiler ve oyun kültürüne dair dinamiklere de yer veriliyor. 
 
Hikaye akışında çekişmeli maçlar ve çeşitli entrikaları konu alan ZİRVEDE, takipçilerine izlerken keyifli zaman geçirebilecekleri bir anlatı sunuyor.  
 
Dizinin başrollerini "Deli Mi Ne?" ve Pelin Uluksar paylaşıyor 
 
15 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda sevilen içerik üreticisi “Deli Mi Ne?”, ekranların tanınan yüzü Pelin Uluksar, Burak Apak ve TikTok içerik üreticisi İlayda Kırdı yer alıyor. 
 
Toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekiliyor 
Dizide mobil oyun dünyasının yanı sıra vurgulanan bir diğer konu da toplumsal cinsiyet eşitliği. 
 
Özellikle cinsiyet eşitsizliğinin ve siber zorbalığın artış gösterdiği bir dönemde PUBG MOBILE, dizide kadın oyunculara karşı uygulanan olumsuz tavrı ele alarak bir “eşitlik dersi” de veriyor.  
 
Lansman gününe özel art arda 3 bölüm yayınlandı 
Lansman tarihi 10 Şubat olarak açıklanan dizi, toplamda 15 bölümden oluşuyor. Her gün 1 bölüm yayınlanması planlanan dizide, lansman gününe özel olarak ilk 3 bölüm art arda yayınlandı. 
 
 ZİRVEDE’yi izlemek ve diziyle ilgili daha fazla bilgi için PUBG MOBILE resmi Instagram, Youtube, TikTok ve Twitch hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Top Post Ad

Below Post Ad