Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

D-Smart GO ve Next&NextStar’dan Mega İş Birliği

D-Smart GO ve Next&NextStar abonelerin yüzünü güldüren bir iş birliğine imza attı. 


Bu kapsamda, Next 4K Android Box ve Stick ürünleri ile 1 yıl boyunca D-Smart GO Mega Paket üyeliği hediye olarak veriliyor. 

 


D-Smart içeriklerini istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebileceğiniz D-Smart GO şimdi Next 4K Android Box ve Stick ürünlerini alanlar için 1 yıl boyunca ücretsiz! 
 
Next 4K Android Box ve Stick ’ler akıllı olmayan TV’leri birer Google Android TV’ye dönüştürüyor. Böylece eski TV’leri değiştirmek zorunda kalmadan bir Next 4K Android Kutu veya Stick ürünü ile akıllı TV’ye sahip olmak mümkün oluyor. 
 

D-SMART GO MEGA PAKETİ 

 
En sevilen film ve diziler, belgeseller, çocuklar için çizgi filmler, merakla beklenen spor karşılaşmaları ve canlı TV’lerin yer aldığı D-Smart GO Mega Paket, aboneler için yüzlerce benzersiz içerik sunuyor. 
 
Ödüllü yerli/yabancı film ve dizilerin yanı sıra her zevke hitap eden spor karşılaşmalarını bulabileceğiniz D-Smart GO Mega Paket; Portekiz Ligi, Brezilya Ligi, Arjantin Açılış Ligi, İspanya Basketbol Ligi, Cristiano Ronaldo’lu Al Nassr ve Fabinho’lu Al Ittihad takımlarının da yer aldığı Asya Şampiyonlar Ligi, AFC Cup, Almanya Kupası ve Asya Kupası’nın da maçlarına ulaşabileceğiniz tek adres olarak öne çıkıyor. 
 
Outlander, The Blacklist ve The Good Doctor gibi efsane dizilerin yeni sezonlarının Türkiye’de izlenebileceği tek dijital platform olan D-Smart GO’da ayrıca belgesel, yaşam ve çocuk kategorilerinde binlerce içeriğe istediğiniz zaman tek tıkla ulaşmak mümkün. 
 
 D-Smart GO kullanıcı dostu uygulamaları ile dikkat çekiyor. TV İzle seçeneğinde, yayın akışına bağlı kalmadan paket dâhilindeki tüm TV kanalları 72 saate kadar geri alınabiliyor, yayınlanan program baştan izlenebiliyor ya da durdurulup, geri-ileri sararak da izlenebiliyor. 
 
Ayrıca, ‘Bulut Kayıt’ özelliği ile seçili TV kanallarındaki programları kaydederek bulutta kişiye özel ayrılan alanda 30 gün saklanabiliyor ve istenildiği zaman istenilen cihazdan izlenebiliyor.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad