Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Yeni Star Wars Dizisi ‘The Acolyte’tan Yeni Afiş Ve Fragman Yayınlandı

Tüm dünyayı etkisi altına alan 4 Mayıs Star Wars Günü kutlamaları, Disney+ ayrıcalığı ile Mayıs ve Haziran aylarına yayıldı. 
 

4 Mayıs’ta 6 bölümlük animasyon türündeki dizi ‘Tales of Empire’ ile başlayan kutlamalar, merakla beklenen ve 5 Haziran’dan itibaren izleyicilerle buluşacak olan ‘The Acolyte’tan yeni afiş ve fragmanın paylaşılmasıyla devam etti. 
 


‘Star Wars: The Bad Batch’in ise final sezonunun 12 Haziran’dan itibaren seyredilebileceği duyuruldu. 
 
4 Mayıs’ta iki ayrı seansla totalde 4000 kişi tarafından izlenen ‘Star Wars: A New Hope in Concert’ etkinliğiyle bu kutlama reele de taşındı. 
 
4 Mayıs Dünya Star Wars Günü, aynı tarihte gerçekleşen ‘Star Wars: A New Hope in Concert’ etkinliğiyle kutlandı. İstanbul Film Orkestrası, özel efektler ve müziklerle büyük ekranda gösterilen ve ‘Star Wars’ evreninin ilk filmi olan ‘A New Hope’a eşlik etti. 4 Mayıs’ta iki ayrı seansla gerçekleşen konser, toplamda 4000 kişi tarafından izlendi. 
 
 Aynı gün Disney+’ta, Star Wars evrenini animasyon formatta izleyicilere sunan ‘Tales of Empire’ yayına girdi. Farklı dönemlerde geçen, farklı yollarda ilerleyen iki savaşçının gözünden, korkunç Galaktik İmparatorluk’a dair altı bölümlük bir yolculuk olan dizide, her şeyini kaybettikten sonra genç Morgan Elsbeth, genişleyen İmparatorluk dünyasında bir intikam yoluna doğru ilerliyor. 
 
Bu esnada eski Jedi Barriss Offee, hızla değişen bir galakside hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapıyor ve bu seçimler de kaderlerini şekillendiriyor. Türkiye’de de 4 Mayıs kutlamaları kapsamında dünya ile aynı anda yayınlanan ‘Tales of Empire’, Star Wars evrenine masalsı bir kapı açıyor. 
 
Disney+, bu kutlamayı birbirinden farklı ve merakla beklenen içeriklerle Mayıs ve Haziran aylarına yaydı. Haziran ayında ‘Star Wars’ şöleni yaşatacak olan platformun 5 Haziran’da ilk iki bölümünün yayınıyla başlayacak yeni dizisi ‘The Acolyte’tan yeni afiş ve fragman paylaşıldı. 
 
Leslye Headland’in George Lucas’ın ‘Star Wars’undan esinlenerek yarattığı seride eski bir Padawan olan, düşük rütbeli bir yük gemisi tamircisi Osha, geçmişindeki gizemli ve hayatını değiştiren tek bir andan yıllar sonra, bir dizi Jedi cinayeti karşısında Cumhuriyet’in baş şüphelisine dönüşüyor. 
 
Ve tüm ipuçlarını birleştirdiğinde, gerçek katili yakalamanın tek yolunun karanlık bir aile sırrını yeniden canlandırmaktan geçeceğini fark ediyor. 
 
8 bölümden oluşan dizi, Star Wars evreninin karanlık tarafını merkezine yerleştiriyor. ‘The Acolyte’ın ardından ‘Star Wars: The Bad Batch’in epik final sezonu ise 12 Haziran’da tüm bölümleriyle izleyicilerle buluşacak. 
 
Omega ile yeniden bir araya gelme mücadelesinde ekibin sınırları, uzaktaki bir İmparatorluk Bilim Laboratuarı’nda kendi zorluklarıyla yüzleşirken test edilecek. 
 
Grup parçalanmış ve her yönden tehditlerle karşı karşıyayken, beklenmedik müttefikler aramak, tehlikeli görevlere girişmek ve kendilerini İmparatorluk’tan kurtarmak için öğrendikleri her şeyi toplamak zorunda kalacaklar. Star Wars evreni, Disney+’la hayranlarına muazzam bir seyir şöleni yaşatacak.

Top Post Ad

Below Post Ad