Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Acer, Ev Eğlencesi, İş ve Oyun için Yeni Akıllı Monitörlerini Tanıtıyor

Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor
 

Acer, popüler streaming uygulamalarına ve içeriklerine tek bir ekrandan erişim sağlayan iki monitör serisi Google TV cihazını piyasaya sürüyor. 
 


Acer DA1 4K ultra-yüksek çözünürlüklü akıllı monitörler, kablosuz yansıtma ve Multiview’ın ekran bölme yeteneği gibi üretkenliği artıran bir dizi özellikle birlikte 31,5 ve 27 inç ekran modelleriyle gelerek genel kullanılabilirliği iyileştirerek kullanım kolaylığını sunuyor. 
 
Kullandıkları cihazdan daha fazlasını isteyen oyunseverler için harika bir seçenek olan yeni Nitro GA1 akıllı oyun monitörleri, 31,5 ve 27 inç WQHD çözünürlüklerde sunularak optimize edilmiş oyun deneyimleri için yüksek 180 Hz yenileme hızı ve düşük giriş gecikmesi vadediyor. 
 
Acer, çeşitli tüketici ihtiyaçlarını ve yaşam tarzlarını destekleyen özelleştirilmiş deneyimler yaratma amacıyla tasarlanmış çok yönlü yeni seri akıllı monitörlerini duyurdu.
 
Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi monitörler, her ev kurulumuna uyum sağlamak için tasarlanmış 31,5 ve 27 inçlik yer tasarrufu sağlayan modellerle içerik stream etmek için bir eğlence merkezi; günlük görevler için genişletilmiş bir iş istasyonu ve hızlı yenileme hızına sahip güvenilir bir oyun arkadaşı olarak işlev görüyor. 
 
Monitörlerde ayrıca kablosuz yansıtma, Multiview aracılığıyla farklı kaynaklardan eşzamanlı görüntüleme de dahil olmak üzere çokça akıllı özellik bulunuyor. 
 
Düzgün Kareler ve Canlı Detaylar için Yüksek Çözünürlük 
 
Yeni Acer DA271K ve DA321QK LED monitörler 4K UHD çözünürlüğe sahipken, Nitro GA271U P ve Nitro GA321QU P modelleri, akıcı sahneler ve mükemmel oyun içi deneyimleri mümkün kılmak için WQHD çözünürlük ve 180 Hz’e kadar hızlı yenileme hızları sunuyor. 
 
HDR10 ile 250 nit parlaklık değerine sahip monitörler, görüntüleri ve renkleri oluştururken daha sürükleyici ve gerçekçi hale getirirken, AMD FreeSync™ ve NVIDIA® G-SYNC® uyumlulukları sayesinde oyun oynarken veya video izlerken ekran yırtılmasını en aza indirmeye yardımcı oluyor. 
 
Ayrıca, ultra düşük gecikme süresi, giriş gecikmesini en aza indirmeye yardımcı olduğu için hızlı tempoda akan aksiyon sahneleri ve içerikler, bulanıklaşmadan sorunsuz bir şekilde görüntülenebiliyor.  
 
Kullanım Kolaylığı, Üretkenlik ve Kişiselleştirilmiş Özellikler
 Dört monitör de daha fazla üretkenlik, çok yönlülük ve sonsuz eğlence seçenekleri sağlamak için tasarlanmış özelliklerle birlikte sunuluyor. 
 
Google TV, farklı uygulama ve aboneliklerle erişilebilen Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max ve YouTube gibi popüler platformlardaki film, televizyon program veya daha fazlasını bir araya getirerek kullanıcıların bu içeriklere tek bir ekrandan kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. 
 
Google Cast™ ile telefon veya tabletlerdeki filmler, programlar, fotoğraflar ve daha fazlasını doğrudan monitörlere kolayca aktarabilir; cihazlardaki kablosuz projeksiyon ve ekran yansıtma teknolojisi sayesinde ekran yansıtırken uğraştırıcı uzun kablolara olan ihtiyacı tamamen devreden çıkarabilirsiniz. 
 
Kablolardan kurtulmayı destekleyen faktörlerden bir diğeri Bluetooth bağlantısı özelliği de monitörleri hoparlör ve aksesuarlar gibi diğer cihazlara bağlamayı kolaylaştırıyor. IoT ürünleri olarak bu monitörler Wi-Fi ağlarına da bağlanabiliyor ve çevrelerindeki akıllı cihaz ekosistemiyle kusursuz bir şekilde entegre olabiliyor. 
 
 Acer DA1 ve Nitro GA1 akıllı serisi monitörler, ekranları çeşitli bölmelere ayıran çoklu bir görüntüleme işlevi olan Multiview özelliğiyle de kullanım kolaylığını daha da ileri taşıyor. 
 
Kullanıcıların çeşitli kaynaklardan gelen içerikleri aynı anda görüntüleyerek etkileşime geçebilmelerini sağlarken bunları doğrudan ekranlardan kontrol edebilmelerine de yarayan bu özellik, her zaman birden fazla görevi aynı anda gerçekleştiren kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. 
 
Kullanıcılar görüntülü arama ve streaming için harici web kameraları takabiliyor ve canlı yayın yapanların tercih ettikleri platformu seçerek videoları doğrudan monitörler üzerinden yükleyebilmelerini sağlıyor. 
 
Ergonomik olarak tasarlanmış standı ideal görüntüleme pozisyonunu bulmayı kolaylaştırırken ev kurulumlarında masanın üzerinde daha fazla yer açmak için VESA aracılığıyla duvara monte edilebiliyor.  
 
Fiyat ve bulunabilirlik 
Acer DA271K EMEA bölgesinde 4’üncü çeyrekten itibaren 299 euro’dan başlayan fiyatlarla satışta olacak. Acer DA321QK EMEA bölgesinde 4’üncü çeyrekten itibaren 399,99 euro’dan başlayan fiyatlarla satışta olacak. 
 
 Nitro GA271U P EMEA bölgesinde 4’üncü çeyrekten itibaren 299 euro’dan başlayan fiyatlarla satışta olacak. Nitro GA321QU P EMEA bölgesinde 4’üncü çeyrekten itibaren 349 eurodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad