Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

24 Tv’de Değişim Başladı

24 TV, hızlı, milletinin ve ülkesinin yanında yer alan haberciliğiyle 10. yılını kutluyor. 

Kurulduğu günden bu yana doğru, ilkeli ve milletinin tarafındaki haberciliğin merkezinde yer alan, kesintisiz, hızlı, yönlendirmeden uzak ve gerçek habercilik anlayışı ile yeni bir soluk getiren 24 TV demokrasinin, birlikte yaşama kültürünün, ortak aklın ve düşünce özgürlüğünün savunucusu olmaya devam ediyor. 

 24 TV, “Doğrusunu Öğrenin” sloganı ve tecrübeli kadrosu ile gündem oluşturan, halkın sesine kulak veren haber ve yaşam programlarının, bölgesel ve küresel olayların analiz edildiği tartışma programlarının yer aldığı, izleyicisine en özel en sıcak haberleri sunan ve canlı bağlantılarla gündemin tüm gelişmelerini ekrandan anlık vermektedir. 


Sosyal medya kullanımında ve haberi takipçisine ulaştırmada zirveyi kimseye bırakmayan 24 TV tüm platfomlarda yer alan uygulamalarıyla ekranını dijital alana da anında taşımaktadır. 

 24 TV son dönemde gelişen son teknolojiye göre tasarladığı ekranı, stüdyosu ve yenilenen logosuyla alanında başı çekmeye devam ediyor. 

Yayın hayatına başladığı günden bu yana birçok özel haberi paylaşan, sıcak gelişmeleri anında ekranına aktaran ve Türkiye'nin gündemini değiştiren birçok özel dosyabirçok haberi sunan 24 TV yeni yayın döneminde de teknolojik farklılıklar ve kaliteli içeriklerle çok daha iddialı çok daha güçlü bir şekilde aynı habercilik anlayışına devam ediyor.

Bu dönemde özel olarak tasarladığımızstüdyolarımız Türkiye'nin hatta Avrupa'nın en büyük stüdyolarından biri olarak 600 metrekarelik bir alan içerisinde yer alıyor ve tüm alanı ledekranlar kaplıyor. 

Bu Tüm haber, ekonomi, kültür sanat ve spor programlarımızda bu ekranlarımızı grafik animasyonlarımızla birlikteçok aktif kullanacak ve daha canlı bir yayın ekrana veriyor olacağız. 24 TV seyredin, doğrusunu öğrenin. 


Digiturk40. Kanal D-Smart 34. Kanal TurkcellTV 54. Kanal Tivibu36. Kanal Kablo Tv 59. Kanal Teledünya 47. Kanal   

TÜRKSAT 4A HD Frekans: 12.310 Symbol: 15000 Polarizasyon: V - Dikey Fec: 3/4 
TÜRKSAT 4A SD Frekans: 12.294 Symbol: 12000 Polarizasyon: V - Dikey Fec: 5/6

Top Post Ad

Below Post Ad