Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Netflıx’in İndirme Özelliği Artık Daha Akıllı

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, internet bağlantınız olmadan da Netflix’teki dizileri, filmleri ve belgeselleri izlemenizi sağlayan indirme özelliği artık daha akıllı hale geldi. 

Yapımları mobil cihazlarınıza indirerek ister evle iş arasında gidip gelirken ister seyahatte ya da internetin çekmediği veya sorunlu yerlerde Netflix izleyebilmenizi sağlayan bu özelliğin gördüğü rağbet nedeniyle Netflix, bu uygulamanın teknolojisini geliştirdi. 

Artık indirdiğiniz bir bölümü izlemeyi bitirdikten sonra ‘akıllı indirme’ o bölümü silecek ve ardından otomatik olarak sıradaki bölümü indirecek. Akıllı indirme sadece wi-fi bağlantısı ile gerçekleşecek. 

 Yani bundan böyle ihtiyacınız olmayan dosyaları tek tek silmenize gerek yok. İzlediğini dizinin bir sonraki bölümüne geçiş yapmak çok daha kolay. 


Sizin sadece bir bölüm indirmeniz yeterli, akabinde diğer bölüm mobil cihazınızda hazır ve nazır olacak. Yeni özellik hem çok pratik hem de size zaman kazandırıyor. Netflix işleri yapıyor, size de arkanıza yaslanıp Netflix ile eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor!  

KONTROL SİZDE 
Netflix Ürün İnovasyon Yöneticisi Cameron Carson “2016 yılında kullanıma sunulan indirme özelliği çok sevildiğini gördük. Mobil deneyimi üyelerimiz için daha kolay ve daha eğlenceli kılmak amacıyla sürekli çalışıyoruz. 

Bugün de ‘akıllı indirme’ özelliğinin tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Hem ‘akıllı indirme’ hem mobil özel video, sevdiğiniz yapımları her yere beraberinizde götürmenizi mümkün kılıyor” dedi. 

 Netflix’in üyelerine eğlence deneyimleri üzerinde daha fazla kontrol olanağı sunma hedefi doğrultusunda kullanıcılar ‘akıllı indirme’ özelliğini ne zaman kullanmak istediklerini seçebilirler. 

‘Akıllı indirme’, halihazırda indirmiş olduğunuz bölümden daha fazla alan kullanmadığı gibi, sadece Wi-Fi mevcut olduğunda çalıştığından mobil verinizi kullanmaz.

‘İlk olarak Android telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilecek olan ‘akıllı İndirme’ özelliğinin kullanımıyla ilgili daha fazla bilgiyi  NETFLİXTE bulabilirsiniz. Ayda 15.99 TL’den başlayan fiyatlarla Netflix’e üye olabilirsiniz. İlk ay hediye! www.netflix.com
Tags

Top Post Ad

Below Post Ad