Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Formula 1 Dhl Türkiye Grand Prıx’si S Sport’tan Şifresiz Olarak İzlenecek

Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix için geri sayımın başladığı şu günlerde sporseverlere müjdeli haber S Sport’tan geldi. 

 

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarını Türk sporseverlerle buluşturan S Sport, F1 DHL Türkiye GP’sini tüm yarış severlerin uydu alıcıları üzerinden şifresiz olarak da izleyebileceğini duyurdu. 
 


9 yılın ardından “Formula 1” Türkiye’ye geri dönüyor. 13-15 Kasım tarihlerinde, seyircisiz koşulacağı açıklanan F1 DHL Türkiye Grand Prix’si canlı yayınla S Sport ekranlarında sporseverlerle buluşacak. 
 
9 Kasım haftası başlayacak olan Türkiye GP özel yayınları, canlı bağlantılar ve daha fazlası hafta boyunca yarış severlerin heyecanına ortak olacak. 
 
Her kesimden insanın merakla beklediği İstanbul yarışı, antrenman turları ve sıralama turlarıyla birlikte S Sport ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. 
 
F1 DHL Türkiye GP’sini tüm yarış severler uydu alıcıları üzerinden şifresiz olarak da izleyebilecek. S Sport, yarış haftasına özel hazırladığı zengin içeriği ile hafta boyunca yaşanan tüm gelişmeleri izleyicilere anında aktaracak. 
 
9 Kasım’dan itibaren her gün canlı bağlantılarla araçların İstanbul Park’a gelişinden, pistin durumuna kadar birçok merak edilen ve yarış severlerin yakından takip ettiği konu ekranlara yansıyacak. 
 
Türkiye’de F1 denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Serhan Acar da hem yorumlarıyla hem de sunumuyla S Sport ekranlarında olacak. 14-15 Kasım hafta sonu ise gün boyu canlı bağlantılarla yarışın nabzı tutulacak. 
 

F1 Heyecanı 13 Kasım Cuma Günü Antrenman Turlarıyla Başlayacak 

15 Kasım Pazar günü gerçekleşecek yarışın heyecanı 13 Kasım’da antrenman turlarıyla başlıyor. 13 Kasım Cuma günü saat 11.00’de Antrenman 1 ve saat 15.00’te gerçekleşecek olan Antrenman 2, S Sport’ta canlı olarak yayınlanacak. 
 
4 Kasım Cumartesi günü ise saat 12.00’de Antrenman 3 ve saat 15.00’te sıralama turları gerçekleşecek. 15 Kasım Pazar günü saat 13:10’da ise F1 Türkiye GP’si Serhan Acar’ın sunumuyla canlı olarak ekranlara gelecek. 
 
Tüm hafta boyunca özel içerikler, yarıştan önce ve sonra yaşananlar ve canlı bağlantılarla da F1 Türkiye heyecanı S Sport’ta yaşanacak. 
 

F1 DHL Türkiye GP’sini uydu alıcısı üzerinden şifresiz izlemek için bilgiler: 

Turksat 4A TP11 - Frekans: 12188 MHz. - Polarizasyon: Vertical (dikey) DVB-S2 8PSK - Symbole rate: 27500 ksym/s - FEC: 5/6

Top Post Ad

Below Post Ad