Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Acer X1526AH Projektör iş ve oyun için en uygun fiyatlı çözüm

Büyük ekranda eğlencenin tadını doyasıya çıkarmak için kullanıcıların beğenisine sunulan Acer X1526AH projektör, Full HD ekran çözünürlüğü ile hem oyun hem de iş için kullanımlarda ön plana çıkıyor. 
 

4.000 lümen parlaklık sunan ve Acer’ın tamamen kendine özgü ColorBoost3D, ColorSafe II ve LumiSense özelliklerine sahip olan X1526AH, gerçekçi renkler ortaya koyuyor. 


 
Son derece düşük gecikmeli projektör; aksiyon, yarış veya spor oyunlarında sunduğu gerçekçilik hissiyle rakipsiz sonuçlar doğuruyor. Yenilikçi Image Shift teknolojisi ise kurulum sırasında yaşanan tüm zorlukları minimum seviyeye indiriyor. 
 
Kesintisiz deneyim için devrede olan EcoPro modu ise cihazın lamba ömrünü 20.000 saate kadar uzatarak kullanıcıların tasarruf etmesine olanak tanıyor. 
 
Gerçekçi Renklerle Bir Numara 
Acer X1526AH’nin 1080p Full HD ekranı, görüntü kalitesiyle ister oyunlarda ister iş toplantıları esnasında yapılan sunumlarda detaylı ve son derece keskin görüntüler sunabiliyor. 
 
Parlak ve net görüntüleri garanti altına alan 4.000 lümenlik cihaz, kapalı ortamlarda ve gündüz ışığında dahi en iyi sonuçları vermek üzere tasarlandı. 
 
Capcanlı renkleri üretmek için Acer ColorBoost3D teknolojisini sunan X1526AH, geniş renk yelpazesiyle parlaklıktan feragat etmeden maksimum kapasiteyi sunabiliyor. 
 
10.000:1 DynamicBlack™ kontrast oranıyla gelen projeksiyon, içerikleri sahne sahne analiz ederken LumiSense özelliği ise detay kaybı yaşatmadan tüm karanlık sahnelerde en iyi sonuçları vadediyor. 
 
Acer ColorSafe II teknolojisi, bir anlamda cihazın ömrünü uzatarak sarıya dönük renk bozulmalarının önüne geçiyor ve binlerce saatlik kullanımın sonunda dahi tutarlı ve orijinaline sadık doğallıkta renkler üretmeye devam ediyor. 
 
Sadece İş Kullanımı İçin Değil; Oyunlar İçin de İdeal Özellikler Sunuyor 
Acer’ın kullanıcıların gözlerinin mavi ışığa maruz kalmasına karşı ürettiği teknolojisi BlueShield, X1526AH’nin dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Göze zararlı mavi ışığı yüzde 30’a kadar filtre ederek gözleri koruyan bu teknoloji, her sahneye göre içerikleri analiz ederek çalışıyor. 
 
Düşük gecikmeli ekran özelliği sayesinde oyunlarda da kullanıcıların tercih ettiği cihazlardan olan X1526AH, güçlü ses için ekstra hoparlörlere olan ihtiyacı ortadan kaldırarak 3W’lık dahili hoparlörleri ile tüketicileri karşılıyor. 
 
Oyunlara derinlik katan sesler ve eğlencenin dozunu artıran hoparlörler sayesinde multimedya içerikler adeta canlanıyor. 
 
Acer Display Widget özelliğine sahip projektörde kullanıcılar, cihaz üzerindeki kontrol tuşlarına bağımlı kalmıyor, fareyle bilgisayar ekranlarından bu wigdet’ı kullanarak projeksiyon ekranını kolayca kontrol edebiliyor. 
 
Esneklik ve kolay kullanım vadeden bu widget sayesinde profil ayarlarına, modlara ve hatta birden fazla projeksiyonun kontrolüne erişmek mümkün.  
 
Kolay Kurulum, Basit Kontroller 
Acer X1526AH’nin kolay kurulumu sayesinde kullanıcılar, cihazı sabitledikleri yeri değiştirmek zorunda kalmadan ekranı yansıtılan yere göre ayarlayabiliyor. Dijital zoom ve Image Shift teknolojilerinin bir araya gelmesiyle görüntüyü doğru alana yansıtılacak şekilde ayarlamak son derece kolay. 
 
Hatta cihazın monte edildiği yer önemli olmaksızın bozulmamış görüntü yakalamak ve cihaz ters asılarak kullanıldığında ise otomatik olarak konumunu algılayan sensörleri sayesinde anında görüntüyü çevirmek de mümkün. X1526AH, 7/24 aralıksız çalışabildiği için kamusal alanlarda kullanımı destekliyor. 
 
Acer EcoProjection teknolojisi cihazın düşük güç tüketimli şekilde çalışmasını mümkün kılarken yüzde 60’a kadar varan seviyelerde enerji tasarrufu sağlıyor. 
 
Herhangi bir içerik algılanmadığı zaman cihaz kendini otomatik olarak Eco moduna alıyor ya da tamamen kapatabiliyor. EcoPro modu ile lamba ömrünü 20.000 saate kadar azaltmak ve bu sayede de yine tasarruf sağlamak mümkün.  
 
Fiyat ve Bulunabilirlik Acer X1526AH, 7.955 TL fiyatıyla satışta.

Top Post Ad

Below Post Ad