Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

Doğa Harikalarının Kilidi TP Vision ve The Explorers Ortaklığıyla Açılıyor

TP Vision, son teknolojiyi kullanarak gezegenin miras envanterini çıkaran The Explorers organizasyonuyla gerçekleştirdiği ortaklığı duyurdu. 
 

The Explorers, ‘’Daha iyi korumak için daha iyi bilin’’ sloganlı küresel proje kapsamında dünya zenginliklerini ve dünyanın doğal, kültürel ve insani mirasını koruma bilincini artırmayı hedefliyor. 
 


TP Vision’ın ‘’gelecek nesiller için daha iyi bir gezegen yaratmaya katkıda bulunmak’’ taahüdüyle birebir örtüşen bu projeyle beraber The Explorers’ın benzersiz video ve fotoğraf kataloğu Philips TV’lerde de yer alacak. Dünya harikaları, Ambilight’in büyüsüyle evlere girecek.  
 
4 Ay Boyunca Ücretsiz Deneme Hakkı 
 
Tüm Philips TV kullanıcıları, 4 aylık ücretsiz deneme süresince ev konforunda doğa harikalarını izlemenin keyfini çıkaracak. Ücretsiz deneme; The Explorers uygulaması üzerinden halihazırda Avrupa ve Güney Amerika’da bulunan tüm Philips TV’lerden başlatılabiliyor.  
 
Philips TV için Özel İçerik : Martinique Harikası  
Philips TV kullanıcılarının önümüzdeki günlerde, eklenecek özel bir içeriğe de erişim hakkı olacak. Ortaklığın bir parçası olarak işinde usta bir ekibin Martinique’e seyahat ederek Karayiplerdeki bu doğa harikasını evlere getirecek. 
 
Dünya zenginliklerinin farkındalığını artımak amacıyla Philips TV’nin perakende tanıtımlarında da The Explorers’ın içerikleri gösterilecek. 
 
“Doğa harikalarını evlere taşıyacağız” 
TP Vision Kurumsal Sosyal Sorumluluk & Sürdürülebilirlik Müdürü Stefan van Sabben ortaklıktan duyduğu mutluluğu ‘’The Explorers gibi bizimle aynı hedeflere sahip bir organizasyonla gerçekleştirdiğimiz ortaklık, sürdürülebilirlik yolculuğumuzun çok önemli bir adımı.
 
Teknoloji, sürdürülebilirlik ve dünyanın doğal envanterinin farkındalığının kusursuz bir karışımı olan yeni birlikteliğimiz gurur verici. Doğa harikalarını evlere taşıyarak izleyicilere dünyanın güzelliklerini seyir deneyimi yaşatacağız.’’ sözleriyle aktardı.  
 
Nesli Tükenmekte olan Vahşi Kızıl Amerikan Papağanları Destekleniyor 
 TP Vision, The Explorers’la ortaklığı kapsamında Honduras’ta nesli tehlike altında olan ve evcil hayvan olarak satılmak amacıyla avlanan vahşi Kızıl Amerika Papağanı projesini de destekliyor. Macaw Mountain ve Bird Park Reserve’i koruma altına alarak Vahşi Kızıl Amerika Papağanlarının Kutsal Vadisi olarak bilinen bölgede güvenle uçmalarına yardımcı olunuyor. 
 
 *Uygulamanın 4 aylık ücretsiz deneme sürümü 2019 serisi ve sonrasında Android TV’de çalışan tüm Philips Akıllı TV’lerde ve Saphi platformunda çalışan tüm Akıllı TV’lerde mevcuttur. 
 
Yerel uygulama mağazasından indirildikten sonra The Explorers uygulamasının ana ekranında Philips TV kullanıcılarına özel deneme teklifi bulunuyor. 
 
2022 Serisi Philips TV’lerde uygulama Akıllı TV ana ekranında veya Philips uygulamasında önceden yüklenmiş olarak bulunuyor. 4 aylık ücretsiz denemeden faydalanmak için 31 Aralık 2022 tarihinden önce denemeyi başlatmak gerekiyor. 
 
The Explorers Hakkında 
The Exploers, UNESCO’yla ortaklaşa olarak (8K/4K) kalitede dünyanın doğal, kültürel ve insani mirasının envanterini çıkartan küresel bir projedir. 
 
Kuzey Kutbu’ndaki buzullardan Fransız Polinezyası’nın ılık sularına kadar The Explorers toplantılar ve keşif gezileri aracılığıyla ‘’Daha iyi korumak için daha iyi bilmek gerek’’ sloganıyla eğitimlerini sürdürüyor. 
 
Akıllı TV’lerde 8K yayın yapan ilk şirket olan The Explorers, daha önce ‘’Yılın En İyi TV Uygulaması’’ seçilmişti ve 170 ülkede 17 dilde bulunuyor. The Explorers hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Top Post Ad

Below Post Ad