Hot Widget

Type Here to Get Search Results !

ViewSonic WXGA projeksiyon cihazı LS610WH İle Güç Adaptörlerine İhtiyaç Ortadan Kalkıyor

Görüntü ve eğitim teknolojileri alanında dünya lideri markaların başında gelen ViewSonic, sunduğu teknolojileri geliştirerek kullanıcı deneyimini en üst seviyelere çıkarmaya devam ediyor. 
 

Parlak ve canlı görüntüler için daha geniş bir renk gamı sunan ViewSonic’in WXGA projeksiyon cihazı LS610WH, daha fazla sürdürülebilirlik için 3. nesil LED teknolojisi sunmasının yanı sıra maliyeti ve iş gücünü azaltarak, toplam sahip olma maliyetini düşürüyor.  

Ayrıca LS610WH, HDMI kablosuz dongle'lara uygun şekilde güç sağlayarak multimedya içeriği akışı sırasında ayrı güç adaptörlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. 
 
Dünyanın önde gelen görüntüleme ve eğitim teknolojileri üreticisi ViewSonic, led projeksiyon cihazı alanında geliştirdiği teknolojilerle çıtayı her zaman üst seviyede tutmayı başarıyor. 
 
ViewSonic'in kurumsal ve eğitim sektörüne yönelik, lambasız yüksek parlaklıklı WXGA projeksiyon cihazı LS610WH’in lambasız ışık kaynağı, daha çevreci bir ortam için gelişmiş sürdürülebilirlik imkânı sunuyor. 
 
 Sektör lideri 3. nesil LED teknolojisini benimseyen WXGA projeksiyon cihazı LS610WH; zehirli cıva kullanımını önlerken, sık lamba değiştirme maliyetiyle beraber iş gücünü azaltıyor ve toplam sahip olma maliyetini de düşürüyor. 
 
Lambasız ışık kaynağı ile daha çevreci bir ortam için gelişmiş sürdürülebilirlik sağlayan LS610WH; toplantı odası, sınıf veya başka herhangi bir ortamda parlak ve canlı görüntüler için daha geniş bir renk gamı sunuyor. 
 
Anında açma/kapama ile kullanım verimliliğine, Y/D keystone ve 4 köşe ayarı ile kolay görüntü ayarına ve esnek uygulamalar için 360° eğim açısı projeksiyonuna sahip olan cihaz; ayrıca kapsamlı LAN kontrolü ile çoklu cihaz yönetimini kolaylaştırıyor ve Crestron, AMX, Extron, PJ Link, ATEN ve ViewSonic'in vController'ı ile uyumlu çalışıyor.  
 
Servis merkezine giden yolculuklara son verin 
60.000 saat boyunca sürekli olarak etkileyici parlaklık sunan projeksiyon cihazı zamandan, insan gücünden ve bakım için paradan tasarruf sağlarken daha çevreci ve daha sürdürülebilir bir gelecek sağlıyor. 
 
OSRAM'ın Ostar Projection Power LED teknolojisini benimseyen LED projeksiyon cihazı; 3.000.000:1 gibi aşırı yüksek kontrast oranıyla loş veya aydınlık ortamlarda parlak ve ayrıntılı görüntülere olanak tanıyor. 
 
Dizüstü bilgisayarınızla ve USB kablo bağlantısı aracılığıyla yazılımı kolayca güncel tutarak servis merkezine giden yolculuklara son veren LS610WH, dahili 5V/1.5A USB çıkışı, HDMI kablosuz dongle'lara uygun şekilde güç sağlayarak multimedya içeriği akışı sırasında ayrı güç adaptörlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. 
 
Tozun termal sisteme girmesini ve termal sistemi etkilemesini önleyen gelişmiş sızdırmaz optik motorla kristal netliğinde görüntü kalitesi ve ürün ömrünü korumak mümkün. 
 

 ViewSonic LS610WH Projeksiyon Cihazının Teknik Özellikleri:

 
Her ortamda parlak görüntüler sunan 4.000 ANSI Lümen 
En iyiyi sunmak için geniş renk gamı USB Tip A Güç Kaynağı 
Daha fazla sürdürülebilirlik için 3. nesil LED teknolojisi 
Bakım gerektirmez: 60.000 saatlik ışık kaynağı ömrü ve daha az güç tüketimi 
Kullanım kolaylığı: anında açma/kapama, Y/D keystone ve LAN kontrolü

Top Post Ad

Below Post Ad